Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wyj...ać ukraińskich studentów z Polski !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się wy..eb lamusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wspieraj ukraińskich deb***i jak jesteś Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wyj...ać ukraińskich studentów z Polski !!!
A kto zarobi na moją emeryturę przy tym przyroście naturalnym, jak nie imigranci z Ukrainy? Wywalić z Polski durnych nierobów! A ten pacanek, który skasował samochód... niestety, posiedzi sobie na nasz koszt... ale nie ma co się martwić, Ukraińców coraz więcej do nas zjeżdża, więc będzie miał kto go z podatków utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa chyba wiecej wyjdzie na gorsze niz lepsze czytaj morderstwa, pijanstwo az w koncu dojdzie do tragicznego wydarzenia tylko czekac jak jakis ukrainiec krzywdzi kogos z Was polaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam "elokwencję" szanownych przedmówców. Ale chciałbym zadać zasadnicze pytanie czym sie różni jazda po pijaku Polaka i Ukraińca na terenie RP? Myślę, że niezależnie od preferencji lub -anty powinni: siedzieć. I po co te narodowościowe wątki? Studenci z Ukrainy mają jeszcze bardziej przechlapane niż Polacy w podobnych sytuacjach: usunięcie dyscyplinarne z uczeni to pikuś, ale i pewnie po prawomocnym wyroku sądowym (jeśli zostaną wydaleni z terytorium RP i będą odbywać karę na Ukrainie) wieloletni zakaz wjazdu na teren strefy Schengen (UE bez Wlk. Brytanii+Norwegia i Szwajcaria). A to bedzie przez lata mocno bolało...oj będzie!
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2012 r. o 17:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.S. Dzisiaj w Lublinie na skrzyżowaniu Kosmowskiej i Kiepury w Lublinie widziałem samochód (jakiś żółty sportowy Seat) cofający z osiedlowej uliczki z piskiem opon na główną bez orientu. Kierowca stracił panowanie na pojazdem i wpadł z hukiem przez krawężnik prawie na chodnik pod drugiej stronie. Wytoczyło się z auta kilku "ziomali" w wieku 18-19 lat...tylna prawa alufelga pewnie do wymiany...Tatuś kupi nową (tylko dobry kit trzeba bedzie wstawić) Dobrze, że nikt w tym czasie nie jechał z górki...bo na uszkodzonej alufeldze nie skończyłoby się. Auto nie miało ukraińskich blach, lecz lubelskie... To tak na marginesie. Pozdrawiam [miszczuf kierownicy] dawno nie widziałem takiego popisu uszkodzenia auta na własne życzenie!
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2012 r. o 17:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że studiuję z kilkoma studentami z Ukrainy, większych cwaniaków nie ma myślą, że skoro studiują w Polsce i maja wysokie stypendia mogą wszystko.Jak to jest, że im się lepiej żyje u nas niż nam samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~Kam~ Masz rację studenci z Ukrainy są faworyzowani na uczelniach, wcale nie chodzą na zajęcia a zaliczają na 5!!!, a Polacy którzy ogólnie chodzą mają 3 lub ledwie 4. A co do stypendiów to masz rację - znacznie przewyższają koszty utrzymania, dodatkowo ci co mają Kartę Polska to studiują za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: nadkom. Joanna Kopeć, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
@~Kam~ Masz rację studenci z Ukrainy są faworyzowani na uczelniach, wcale nie chodzą na zajęcia a zaliczają na 5!!!, a Polacy którzy ogólnie chodzą mają 3 lub ledwie 4. A co do stypendiów to masz rację - znacznie przewyższają koszty utrzymania, dodatkowo ci co mają Kartę Polska to studiują za darmo.
Za to Polacy studiujący np. w Kijowie (bez żadnych kart) Na Akademii Kijowsko-Mohylańskiej mają prawie tak samo, bezpłatny akademik i też bezproblemowe wpisy...egzaminy i zaliczenia z tłumaczem, bo nawet ukraińskiego nie trzeba znać......Życie jak w Madrycie, też się wachałem i zrezygnowałem ze zględu na dziwny język. Potem odwiedziłem naszego kolegę w Kijowie, poznałem fajną dziewczynę i nauczyłem się trochę: В українському!
Ostatnio edytowany 24 czerwca 2012 r. o 01:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A kto zarobi na moją emeryturę przy tym przyroście naturalnym, jak nie imigranci z Ukrainy? Wywalić z Polski durnych nierobów! A ten pacanek, który skasował samochód... niestety, posiedzi sobie na nasz koszt... ale nie ma co się martwić, Ukraińców coraz więcej do nas zjeżdża, więc będzie miał kto go z podatków utrzymać.
Takich głupich polaczków to powinno się już przy urodzeniu wykopać na Ukrainę... Nasze Państwo polskie opłaca tym ćw*kom studia. Mieszkałam w akademiku z nimi w Krakowie. Nie mogłam się uczyć bo ciągle imprezowali,śpiewali i bawili się. Mieli gdzieś polskich studentów. Wku.... mnie tacy kretyni co są za mini....A nie obchodzi Cie to, że zajmują miejsce pracy później też naszym studentom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONIĆ WASILÓW SQRWYSYNÓW NA KOPACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kam. napisał:
Tak się składa , że studiuję z kilkoma studentami z Ukrainy, większych cwaniaków nie ma myślą, że skoro studiują w Polsce i maja wysokie stypendia mogą wszystko.Jak to jest, że im się lepiej żyje u nas niż nam samym.
Bardzo przepraszam. Przeczytałem Twój post i szczerze wątpię, że Ty w ogóle cokolwiek studiujesz! Stylistyka i forma gramatyczna dyskwalifikuje Ciebie, jako maturzystę, a co mówić o studiach…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPUŚCIĆ WASILÓW DO CYWILIZOWANYCH LUDZI TO NAROBIĄ BRUDU JESZCZE SĄ WROGO NASTAWIENI DO MIESZKAJĄCYCH TU POLAKÓW .OBOK MNIE MIESZKA WASIL TO UKRYTY SQRWYSYN JAK BY MÓGŁ TO BY CI NÓŻ W PLECY WSADZIŁ .JEGO DZIADEK ZABIJAŁ POLAKÓW TO ON TEŹ MA UKRYTĄ NIENAWIŚĆ DO POLSKIEJ NARODOWOŚCI SQRWYSYN PI.RDOLONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONIĆ WASILÓW SQRWYSYNÓW NA KOPACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...