Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany instruktor nauki jazdy

Utworzony przez Iweczka, 12 listopada 2009 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Ciekawe z jakiej szkoły on był??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim kraju my żyjemy? Ten ,który powinien uczyć nie tylko przepisów i techniki jazdy,ale także kultury na drodze a przede wszystkim rozsądku jest kompletnie pijany. Potem słyszymy głupie tłumaczenia "przyłapanych" kierowców,że to tylko jedno piwko. Nagminnie są łamane ograniczenia prędkości "bo śpieszyło mi się,bo ograniczenia w tym miejscu są głupie"itp. Zajeżdżanie drogi,wymuszenia pierwszeństwa to też polska norma. Mam wrażenie,że wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego,co grozi za spowodowanie wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z jakiej szkoły on był??
25letni instruktor.. więc chyba nie trudno sie domyśleć z jakiej Renomowane szkoły zatrudniają instruktorów doświadczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
25letni instruktor.. więc chyba nie trudno sie domyśleć z jakiej Renomowane szkoły zatrudniają instruktorów doświadczonych.
no to napisz z jakiej szkoly???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się później dziwić, ze większość kierowców nie potrafi jeździć lub biorąc przykład z instruktora jeździ po pijanemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
25letni instruktor.. więc chyba nie trudno sie domyśleć z jakiej Renomowane szkoły zatrudniają instruktorów doświadczonych.
A kogo spodziewasz się na siedzeniu obok ? 70 letniego gościa? Młody, sprawny z refleksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
los napisał:
Młody, sprawny z refleksem.
I z promilami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor nie musi mieć zapiętych pasów!!!!! dziennikarze - poczytajcie ustawę!!!!! wpadł bo nie miał zapiętych pasów, uchacha!!!! wpadł bo głupi, kto siada w pracy po spożyciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO TO ZA INSTRUKTOR CO MA 25 LAT JESZCZE MLEKO POD NOSEM W LUBLINIE TEZ SIE TEGO NAROBILO SYNKOWIE TATUSIOW Z WORD JAKA ONI MAJA WPRAWE ZEBY UCZYC INSTRUKTOR MINIMUM POWINIEN MIEC 10 LAT STAZ I TO UDOKUMENTOWANY A NIE TATUS ROBI MU KATEGORIE B Z UPRAWNIENIAMI SMIECH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś wie kto kto mogł byc? moze ze szkoly przy ul. Bołtucia?? Pan. A.A?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iweczka napisał:
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz. Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypił pewnie pewnie z kolegami,a jakis kolega życzliwy zadzwonił do miśkówa ci niby że pasy a mieli nadanego,Uszyli facetowi buty z roboty,ci starsi instruktorzy niesą tacy święci, mogła by tak policja pszeprowadzic taką akcję ciekawe ktorych by więcej wyłapali na cyku starych wyjadaczy czy młodych. potepiam takie cos, ale niechodzi tu akurat o wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz. Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.
Czytaj ze zrozumieniem, że ludzie oceniają wszystkich wg. jednego ale cóż to już jest takie zacofanie ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szweda uczył po pijaku prawie przez dwadzieścia lat , a wy dziwaki robicie aferę bo ktoś tam raz się połakomił i źle zrobił, że wyjechał w drogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie Polska to Unia Europejska.KOMUNO WRACAJ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...