Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla takich tylko kara śmierci. a sędzia który dał mu zakaz prowadzenia na 3 lata powinien się czuć winny tej tragedii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten ochlaptus po 3 latach zakazu zdał powtórny egzamin uprawniający go do kierowania pojazdami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragednia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy zastanawiają się, jak powiedzieć o tragedii jego najmłodszemu, 8-letniemu synkowi, który był oczkiem w głowie taty." Bardzo smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jle jeszcze będziemy słuchali zrobimy to i tamto i weżmiemy się za to i tamto,a pijacy wsiadają do aut i zabijają na okrągło,a Sedziowie Prokuratorzy w łape i na wolność bandziorów morderców,a uczciwych bo wziął głodny chleb w Markecie do PAKI NA 2a lata,i to jest ta DEMOKRACJA,o którą walczyłem i oddałem zdrowie za przepracowane 30 lat i 500złRENTY dali bo zachorowałem.LUDZIE idżcie na wybory będzie lepiej w ziemnym życiu w worku FOLIOWYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dagmara napisał:
dla takich tylko kara śmierci. a sędzia który dał mu zakaz prowadzenia na 3 lata powinien się czuć winny tej tragedii.....
Pijaków za kółkiem nic nie nauczy rozumu, nawet straci prawo jazdy dożywotnio to też będzie jeździł i płacił mandaty. Tylko wysokie kary pieniężne mogą poprawić sytuację, nic tak nie boli jak kilka tysięcy zł do zapłacenia lub konfiskata co lepszego auta. Kara więzienia jaką dostanie też nie będzie adekwatna do popełnionego czynu odsiedzi połowę, wyjdzie i nadal będzie jeździł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli sąsiedzi pijaka gdy pijak jeździł po pijaku? Nie widzieli, czy pili razem z nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,sąsiedzi trzymać go mieli za rękę jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Zbyszka osobiscie, szkoda, bo naprawdę był spoko gość, nikomu nigdy nie szkodził, prędzej sam obrywał niź kogokolwiek skrzywdził:(Jarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeje z 10 lat puchy to zobaczy jak milo sie d*** do sciany spi!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze uciekł tchórz bez najmniejszego honoru. Nie wiem jakim trzeba być bydlakiem żeby tak się zachować. Możliwe, że miał jeszcze szansę uratować życie ojcu. A uciekł jak szczur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia to fakt ale piszmy prawdę rodzina ofiary to była prawdziwa patologia, lubił wypić a pracować się nie chciało tylko zasiłek brać z gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywał , ten co zginął.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalina napisał:
tragedia to fakt ale piszmy prawdę rodzina ofiary to była prawdziwa patologia, lubił wypić a pracować się nie chciało tylko zasiłek brać z gminy
no co z tego nawet gdyby był najgorszym to nie zasługiwał na śmierć co teraz dzieci zrobią bez niego? Patologia dla ciebie karolciu to pewnie to że miał piątkę dzieci ale kochał je nad życie i był dobrym ojcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz w ogóle serca .. a o współczuciu to już nawet nie mówię. Sama jesteś patologia. Taka tragedia się stała a ty tu obrażasz rodzinę ofiary. Nawet jak brali zasiłki to co z tego. Prawie każdy teraz bierze. Szkoda ich a najbardziej tego małego. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalina napisał:
tragedia to fakt ale piszmy prawdę rodzina ofiary to była prawdziwa patologia, lubił wypić a pracować się nie chciało tylko zasiłek brać z gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalina napisał:
tragedia to fakt ale piszmy prawdę rodzina ofiary to była prawdziwa patologia, lubił wypić a pracować się nie chciało tylko zasiłek brać z gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde jestes osoba bez serca i sumienia. Jestem ciekawa czy bys tak samo twierdzila o swojej rodzinie jak taka tragiedia sie stala?? Znasz ich osobiscie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać coś takiego to że człowiek lubiał wypić to nic nie znaczy, a skąd jesteś taka pewna że ten człowiek nie chciał pracować, takie są fakty że w dzisiejszych czasach co trzecia osoba pobiera zasiłek na rodzine a poza tym dajesz na to pieniadze ze bedziesz tutaj rozgadywala takie sprawy? Moim zdaniem to osobista sprawa rodziny z czego zyją, bo kazdy musi jakos zyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...