Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120704/KRAJSWIAT/120709760
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę na "sprawiedlwy" wyrok w tej sprawie - więc MISJE dla NAUCZENIA POKORY NA CZYM POLEGA POWOŁANIE KAPŁANA, lub EMERYTURKA - niech się to środowisko nie uważa za "święte krowy" tylko dlatego że kształciło się w takim kierunku. PRAWDZIWE KAPŁAŃSTWO TO SKROMNOŚĆ, POKORA i SŁUŻBA LUDZIOM. Żal że coraz mniej ludzi tak myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany przestępca nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój szwagier pije i jeździ codziennie..ale jest nietykalny, a biednego wikarego się czepiają...to obraża moje uczucia religijne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Wikary ma "rząd" w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE BYDLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwić się, że ludzie z Kościoła odchodzą, jak mają taki wzór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy ks. Biskup powinien się dobrze przyjrzeć tej parafii i podjąć decyzję w sprawie rozwalenia tego towarzystwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos wie jak on sie nazywa niech poda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu polskie sądy zaczną karać księży, którzy są sprawcami przestępstw tak jak i innych.Dla molestujących /Rzeszów/ i innych kary w zawieszeniu. Ktośn a demotywatorach napisał, "że przenoszenie karne księdza molestanta do innej parafii to tak jakby alfonsowi dać nowy burdel".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceci w czerni-NIETYKALNI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ella napisał:
Praca wiejskiego proboszcza to niebywały stres. Prawdopodobnie ten kapłan nie do końca sobie z tym radzi - stąd sięga czasami po alkohol.
Nie jest łatwo rżnąć boskiego namiestnika , pleść androny i zachować powagę. Przecież jak słucha własnych bredni to rży ze śmiechu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się wikarego. Swój chłop, lubi chlapnąc, a pewnie dziewuchami nie pogardzi. Dla mnie to on jest normalny,porządny ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wydaje mi się iż za późno podjął decyzję o święceniach kapłańskich Niech Mu Kuria pomoże z tego wyjść Pozdrawiam tego młodego Człowieka Niech się trzyma, a życzliwi Mu niech pomogą
kuria mu nie pomoże..przyjaciele Mu pomogą wyrwać się z niebytu..niech już nikt kamieniami nie rzuca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie idiotyczne artykuly sa woda na mlyn wszystkich nienawistnych POwcow i innych antypolakow. Zaraz zaatakuje nie tylko wikarego, ktoremu nic nie udowodniono, a tylko oskarza sie Go na podstawie poszlak i klamliwych pomowien, ale i caly Siwety Kosciol Powszechny. Ojcowie kosciola sa wyszydzani, oskarzani, osmieszani i szykanowani przez zwolennikow rozpusty, obludy i nieudacznosci spod skrzydel Tuska. Oni nie rozumuja racjonalnie i nie widza gdzie dobro i powodzenie ojczyzny, tylko przesladuje swoich dobroczyncow. Jak mozna, pytam z calym przekonaniem, oskarzac duchownego tylko dlatego (jesli tak bylo), ze zadrapal troche lakieru na jakims zardzewialym gruchocie? Czy tak widzimy dobro kraju i Kosciola Katolickiego? Czy w ten sposob ustrzezemy sie checi zdominowania ojczyzny przez Masonow i Zydow? Czy opisywaniem takich drobiazgol zagonimy nasza mlodziez do nauki religii i do koscielnych lawek? Taki redaktorzyna powinien natychmiast byc zawieszony w prawach wykonywania zawodu, a pozniej z cala surowoscia Kodeksu Pracy usuniety na "zielona trawke"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mówię, że winni nie są, ja nie mówię, że to co się stało to drobiazg...jechał pijany..FAKT..uciekł...FAKT...a, że stało się to kolejną pożywką dla antyklerykałów to też FAKT..pamiętajcie jednak..za tym wszystkim stoi człolwiek..który nie chce nagonki medialnej..poniesie zasłużoną karę..nawet większą niż się spodziewacie..dajcie mU SPOKÓJ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Tak- napisał:
Ja nie mówię, że winni nie są, ja nie mówię, że to co się stało to drobiazg...jechał pijany..FAKT..uciekł...FAKT...a, że stało się to kolejną pożywką dla antyklerykałów to też FAKT..pamiętajcie jednak..za tym wszystkim stoi człolwiek..który nie chce nagonki medialnej..poniesie zasłużoną karę..nawet większą niż się spodziewacie..dajcie mU SPOKÓJ..
Jakby nie chciał medialnej nagonki to nie powinien po pijaku siadać za kierownicę i jechać. Proste jak drut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
Faceci w czerni-NIETYKALNI!!!!
Faceci w czerni nietykalni i pazerni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz też człowiek żywy i istnieje potrzeba wtopienia się w środowisko,lepszy jest zakon,ale on księżom wybitnie nie pasuje,Afrykanki też są za gorące,no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, używajcie sobie kundle, szczekajcie, ale w razie czego idźcie do diabła, niech wam pochowa żonę, męża, dziecko,narzeczoną. A do kościoła nawet nie zaglądajcie, ani jęzora nie nadstawiać do komunii. Trafiło się jednemu, może miał słaby charakter, a wy już jedziecie -- po całości, wszystkich księży - do jednego wora! No, jakby to wasz tatuś albo braciszek po pijaku coś spier....ł, to bronilibyście go - jaki to prawy człowiek, wzór do naśladowania- ojciec dzieciom, mąż żonie itd. A że ksiądz - o, żesz w mordę! Na pohybel wszystkim księżom! A walnij się jeden z drugim w klatę - sumienie macie nieskalane? Już to widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...