Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany lekarz na ostrym dyżurze. Doniósł pacjent?

Utworzony przez oburzony, 19 lutego 2010 o 18:16 Powrót do artykułu
ludzie są bezczelni, przecież jak lekarz sobie wypił kieliszek, to mógł pójść do domu, a on niósł pomoc niewdzięcznikom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JUZ ODRAZU PJANY,POPROSTU LEKARZ TEZ CZŁOWIEK MUSI SIE ODSTRESOWAC!A MOZE LEPIEJ LECZY POD WPŁYWEM,JUZ TAK ODRAZU KABLOWAC OJ NIE ŁADNIE,NIEŁADNIE.A MOZE NARZEDZIA DEZENFEKOWAÓŁ I NAWDYCHAŁ SIE CHŁOPINA OPAROW!!!!!!
0
weź ty się jeden z drugą japonkiem po czole walnij zanim coś napiszecie
0
Kitlarzom od kasy się we łbach pier***i. Szantażem zmusili rząd do zbyt wysokich wynagrodzeń i teraz mają za co chlać !
0
oburzony napisał:
ludzie są bezczelni, przecież jak lekarz sobie wypił kieliszek, to mógł pójść do domu, a on niósł pomoc niewdzięcznikom
kieliszek nie powoduje 3,5 promila...pomysl czasem zanim cos napiszesz ..
0
To jest alkocholik nie raz pijany przyjmował nie brońcie go bo jak sie ma dyrzur to nawet nie powinien kieliszka powąchać powinien ponieść tego konsekwencje bo nie raz jeszcze sie to powtórzy i dopiero bedzie tragedia. dobrze zrobili ze zadzwonili po policje ale dlaczego puścili go do domu bo to lekarz prawo jest taki same dla wszystkich pijanego lekarza też.
0
W końcu lekarz nie wielbłąd, napić się musi
0
Gość napisał:
W końcu lekarz nie wielbłąd, napić się musi
To się tak musiało skończyć. BARDZO DOBRY KARDIOLOG i tak się stoczył. O doktorze Leszku B. już dawno chodziły słuchy, że lubi wypić. Szkoda pacjentów, którzy się u niego leczyli. On naprawdę potrafił pomóc choremu, stawiał trafne diagnozy i dobierał stosowne do choroby leki. Szkoda też tego lekarza, on pewnie miał jakiś problem z samym sobą, na który nie mógł poradzić. Szkoda jego wspaniałej żony, bardzo mi jej szkoda. No cóż, stało się.
0
Bardzo mi przykro z powodu przykrego przypadku p. doktora, jest to wspaniały człowiek , jako lekarz jest jeden z najlepszych kardiologów w Zamościu, potrafi postawić właściwą diagnozę, postawić człowieka na nogi i bez łapówek, myślę że znajdzie się ktoś, - kto poda pomocną dłoń w tej trudnej sytuacji człowieka i wspaniałego fachowca ! Leczymy się u lekarza i leczyć będziemy! Pacjenci.
0
Powinien się leczyć!! Jest chorym czlowiekiem.Przyjmować pacjętów nie może i nie podlega to dyskusji.Cieszę się,żw w końcu potrafimy regować na łamanie prawa.
0
Lekarz Leszek B. to bardzo porządny człowiek, leczę się juz troche lat, i wybawił mnie spod noża kardiologii chirurgicznej,wspólczuje i mam nadzieję ,że znowu spotkamy się w gabinecie ! Pacjent.
0
taaa bardzo dobry lekarz, ciekawe z której strony, przypisał mi tabletki od arytmii zupełnie mi niepotrzebne! Mam zdrowe serce a dzięki panu lekarzowi "specjaliście" po kilku latach brania tabletek miałabym już co leczyć...specjalista...phi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: