Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smiech na sali!!! 500 zl i 10 punktow karnych W Szwecji jeden z drugim nigdy juz nie pojechaliby nawet rowerem!! Polska raj dla piratow drogowych. Ja w Szwecji na drodze 50 km/h jechalem 62 km/h i dostalem 2400 koron (ok. 1000 pln). Przekroczysz predkosc o 30 km/h to tracisz prawo jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im kury szczać prowadzać, a nie auto. I weź tu wyjedź na drogę, albo na pasy wejdź, to jest jakaś masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu ni piraty drugowe, ła polskie intyligyntne biznysmyny.Młude,kryatywne i ni majunce czasu na nic, ino na dziewki w łagencyjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejny dowód na to że ograniczenia prędkości są bezsensowne. Skoro można je bezpiecznie przekraczać o 115 km/h, to po co w ogóle utrzymywać taką fikcję? I protestuję przeciwko określaniu kogoś kto ma 0.4 promila jako "pijanego" - w wielu krajach przepisy zezwalają na 0.8 promila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tego samego dnia policjanci zatrzymali także 35-latka z gm. Łabunie, który jechał z prędkością ponad 171 km/h, przy dozwolonej prędkości 50 km/h. Mężczyzna dostał mandat w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych." I tak w Polsce wygląda walka z piractwem na drogach W każdym kraju na zachód, na północ i kilku na południe od Polski za taki wyczyn nagrodą byłoby kilka tysięcy euro grzywny i utrata prawa jazdy na kilka lat i dlatego tam jest bezpiecznie na drogach, a u nas nie jest. W Polsce też jest możliwość wystapienia z wnioskiem o ukaranie do Sądu, ale Policja z niej nietety nie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi redakcji. Ciekaw jestem jak autor tego artykułu jeździ samochodem. Po pierwsze 0,4 to jest po jednym piwie.. Widac autor już po tylu jest pijany jak bela, że nie może ustać na nogach i kluczykiem trafić do drzwi. Powinien rozważyć Pan, czy warto spożywać alkhol, bo może nie warto skoro pan takie rzeczy wypisuje, a skoro Pan ma słaby łeb, albo pić nie umie to nie powód by wyżywać się na innych w publicznej gazecie!! Powinni pana zwolnić za to. Po drugie 165km/h to jest szybko, ale nie że pirat no ludzie.. pewnie Pan autor jeździ Tico w gazie 30km/h po mieście i blokuje ruch. Nie mam nic do Tico, świetne auta, ale już do ludzi którzy takie auta zagazowują już mam bo to idiotyzm i jak nie stać to rower sobie kupić, a obraz takiego krzykacza w Tico w gazie, tworzy się o autorze, po przeczytaniu jego prowokacji. Ja osobiście żebym nazwać kogoś piratem drogowym musiał bym mieć stos różnych wykroczeń i obraz jak dana osoba jeździ i zachowuje się za kierownicą. na miejscu kierowcy podałbym autora artykułu do sądu o znieważenie publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
etam Tico... BMW w gazie czy Audi to jest dopiero wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żal mi redakcji. Ciekaw jestem jak autor tego artykułu jeździ samochodem. Po pierwsze 0,4 to jest po jednym piwie.. Widac autor już po tylu jest pijany jak bela, że nie może ustać na nogach i kluczykiem trafić do drzwi. Powinien rozważyć Pan, czy warto spożywać alkhol, bo może nie warto skoro pan takie rzeczy wypisuje, a skoro Pan ma słaby łeb, albo pić nie umie to nie powód by wyżywać się na innych w publicznej gazecie!! Powinni pana zwolnić za to. Po drugie 165km/h to jest szybko, ale nie że pirat no ludzie.. pewnie Pan autor jeździ Tico w gazie 30km/h po mieście i blokuje ruch. Nie mam nic do Tico, świetne auta, ale już do ludzi którzy takie auta zagazowują już mam bo to idiotyzm i jak nie stać to rower sobie kupić, a obraz takiego krzykacza w Tico w gazie, tworzy się o autorze, po przeczytaniu jego prowokacji. Ja osobiście żebym nazwać kogoś piratem drogowym musiał bym mieć stos różnych wykroczeń i obraz jak dana osoba jeździ i zachowuje się za kierownicą. na miejscu kierowcy podałbym autora artykułu do sądu o znieważenie publiczne.
Dokładnie tak - nie był pijany tylko może po spożyciu albo pod wpływem. Co to jest 0,4 promila? W wielu krajach Europy dopuszczalne wartości to 0,5 - 0,8. Nasze prawo na tyle nie pozwala i dostanie zasłużoną karę. Swoją drogą to jak patrze na to jak jezdzi moja dziewczyna ( zdała pół roku temu za pierwszym razem ) to ja i po 10ciu piwach jestem mniejszym zagrozeniem na szosie. Może się kiedyś nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie nie jezdze po alkoholu ale tak tylko swobodnie porównuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...