Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany wiózł dwoje małych dzieci i żonę

Utworzony przez agola, 19 kwietnia 2009 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Żona pijaka, a matka dzieci powinna usłyszeć zarzut narażenia małoletnich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a oboje rodzice ograniczone prawa rodzicielskie. To skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona/matka powinna przykładnie ukarana, bo całkowicie świadoma co robi, w jakim stanie jest mąż/ojciec narażając dzieci na utratę zdrowia, a nawet życia wsadzając je do samochodu kierowanego przez pijaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***mąż wiózł deb***żonę i dwoje deb***ątek ! Rodzina deb***em silna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać i kierowcy POpli POtrafią POprzejmoać nawyki od kierowców BMW i audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba to zdjecie nie pasuje do artykułu bo z tego co wiem w Łabuniach nie ma linii trolejbusowej. Pozdrawiam mało rozgarniętych redaktorow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
Chyba to zdjecie nie pasuje do artykułu bo z tego co wiem w Łabuniach nie ma linii trolejbusowej. Pozdrawiam mało rozgarniętych redaktorow.
Ale MOże jest w płanach P.O.-Z.S.L. na euro 2012.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
deb***mąż wiózł deb***żonę i dwoje deb***ątek ! Rodzina deb***em silna.
co ma marka do tego? losie.. jeździsz ..... i zal ci sciska dupsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
co ma marka do tego? losie.. jeździsz ..... i zal ci sciska dupsko?
tomek, gdzie ty byłeś jak reszta dzieci do szkoły chodziła ? gdzie ja tu o jakiejś marce piszę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...