Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz przemytników nazywa się biznesmenami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie plotą że podobno jeden z nich miał firmę transportową popularnych busów w lubelskiem ale to chyba plotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest że samolot rozwalony jak puzzle a papierosy się znalazły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według pilota, zmarli lotnicy prawdopodobnie przyjęli zlecenie od przemytników. Mogli poznać ich na zamojskiej giełdzie, organizowanej przez aeroklub.– Giełda jest jak stadion X-lecia, przyciąga nieuczciwych ludzi. Michał K. odpowiadał za jej obsługę z ramienia aeroklubu – wyjaśnia nasz rozmówca. – Tak mógł poznać przemytników. Przecież takich ludzi nie spotyka się w teatrze. Przemytnicy mieli towar, samolot i odbiorców w Polsce. Brakowało im tylko pilotów.Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają ukraińskie służby.   Tak jest, mogli ich poznać na giełdzie, ale mogli ich poznać gdzie indziej... Okoliczności wypadku to jedno, a pozostałe okoliczności to drugie... Przecież ten samolot do kogoś należał, skądś startował, na jakimś odcinku (być może "niezauważony") przekraczał granicę, gdzieś lądował, ktoś te fajki dostarczał, ktoś odbierał, ktoś na tym zarabiał, ktoś...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie plotka to prawda wyrazy współczucia :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do joanny Nikt nie podał danych osobowych i grzeczniej proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu tragedii jaka dotknęła rodziny obydwu zmarłych proszę o zaprzestanie dodawania niedostępnych komentarzy. Wam w niczym one nie pomogą a rodzinom zadają dodatkowy ból. A podawanie danych w tym przypadku jest naprawdę nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaliscie go w ogóle? On się takimi rzeczami brzydzil zawsze uczciwie zawsze z pomocą zaufanie.Zawsze można było z nim pogadać zawsze pomógł. Jak przyjaciel ospa która u niego pracowala będzie mi go bardzo brakować jego rozmów wspólnej pracy rozmów. Współczuję żonie i dzieciom ze muszą czytać takie brednie..Kochani trzymajcie się macie wsparcie ode mnie i Maćka K. Michał patrz na nas z góry szczególnie na swoją rodzinę.Jeszcze się zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaliscie go w ogóle? On się takimi rzeczami brzydzil zawsze uczciwie zawsze z pomocą zaufanie.Zawsze można było z nim pogadać zawsze pomógł. Jak przyjaciel ospa która u niego pracowala będzie mi go bardzo brakować jego rozmów wspólnej pracy rozmów. Współczuję żonie i dzieciom ze muszą czytać takie brednie..Kochani trzymajcie się macie wsparcie ode mnie i Maćka K. Michał patrz na nas z góry szczególnie na swoją rodzinę.Jeszcze się zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto Go zawiózł na Ukrainę? Kto Go wsadził za stery samolotu? Krasnoloudki, zielone ludziki czy chęć zarobku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaliscie ich? Pytam czy znaliscie? Jak nie to zamknijcie się.Nie znaliscie Michala jego zasad.Postepowania nie widzicie ze wszystko spłonęło a fajki nie? Ludzie to Ukraińcy podrzucili. Michał nigdy nie zgodził by się na przemyt miał swoje zasady swój honor. Jego słowa" mamy umowę jak facet z facetem ale pamiętaj Krzysiek zawsze uczciwie to jest moja zasada" Za dużo ludzi mu dziękuję za pomoc obecność żeby można było sądzić ze robi przemyty. Wejdzcię sobie głupi ludzie na misura.pl zobaczcie czego człowiek się dorobił własną pracą poświęceniem nie obecnością w domu żeby rodzinie żeby niczego im nie brakowało.Michał brakuje cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem i o zmarłych albo dobrze albo wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeanalizuj ten film w sensie "a co by było gdyby" i oceń ile ci twoi mega zapracowani koledzy którzy wyjechali na Ukrainę w celach biznesowych "strat w ludziach" wyrządzili a ile mogli a wszystko w imię chęci zysku  wklejcie to w okno szukajki youtube :  Правоохоронці Волині встановлюють обставини падіння літака     znaliscie ich? Pytam czy znaliscie? Jak nie to zamknijcie się.Nie znaliscie Michala jego zasad.Postepowania nie widzicie ze wszystko spłonęło a fajki nie? Ludzie to Ukraińcy podrzucili. Michał nigdy nie zgodził by się na przemyt miał swoje zasady swój honor. Jego słowa" mamy umowę jak facet z facetem ale pamiętaj Krzysiek zawsze uczciwie to jest moja zasada" Za dużo ludzi mu dziękuję za pomoc obecność żeby można było sądzić ze robi przemyty. Wejdzcię sobie głupi ludzie na misura.pl zobaczcie czego człowiek się dorobił własną pracą poświęceniem nie obecnością w domu żeby rodzinie żeby niczego im nie brakowało.Michał brakuje cię  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"........Rozbity samolot to dwupłatowy An-2 nr rej. UR-62681, nr ser. 1G17911, wyprodukowany w 1978. Należał do przedsiębiorstwa Agrotechserwis z wioski Boratin. Jego właścicielem jest Stepan Moskwicz. Wartość samolotu na Ukrainie wynosiła ok. 400 tys. hrywien, co jest równowartością 70 tys. zł........"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaliscie ich? Pytam czy znaliscie? Jak nie to zamknijcie się.Nie znaliscie Michala jego zasad.Postepowania nie widzicie ze wszystko spłonęło a fajki nie? Ludzie to Ukraińcy podrzucili. Michał nigdy nie zgodził by się na przemyt miał swoje zasady swój honor. Jego słowa" mamy umowę jak facet z facetem ale pamiętaj Krzysiek zawsze uczciwie to jest moja zasada" Za dużo ludzi mu dziękuję za pomoc obecność żeby można było sądzić ze robi przemyty. Wejdzcię sobie głupi ludzie na misura.pl zobaczcie czego człowiek się dorobił własną pracą poświęceniem nie obecnością w domu żeby rodzinie żeby niczego im nie brakowało.Michał brakuje cię
Krzysiek M, ta teoria brzmi trochę jak teoria Antka M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 marca agencja Altair podała, że zginęli piloci z Aeroklubu Ziemi Zamojskiej nie podając ich nazwisk - pytanie podstawowe -   na jakiej podstawie agencja stwierdziła, że oni byli z AZZ skoro ich nie zidentyfikowali???   Nad tym się dziś nikt nie zastanawia, ale AZZ od tygodnia uwalony jest w wyjaśnianie postepowania swoich członków z działalności poza stowarzyszeniem.   Za ostatni akapit AZZ powinień założyć sprawę o zniesławienie, bo czekać tylko, jak pismaki w afekcie wprost ożenią to wszystko z giełdą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że gość się dorobił, nie znaczy że nie chciał więcej.    Hajto zarabiał kupę forsy, a fajki też szmuglował do Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Michała znałam tylko trochę ale dobrze wiem,że był bardzo sympatycznym zawsze uśmiechniętym facetem,że bardzo kochał żonę i dzieci,zawsze ciepło o nich mówił i jego tragiczna śmierć jest wielką tragedią bo tacy ludzie są Nam potrzebni na tym złym świecie. Ludzie uszanujcie jego rodzinę ich stratę i cierpienie to był bardzo dobry człowiek i nie wierzę w to co piszą Wy też nie wierzcie bo o Was też tak mogą napisać. Moje szczere wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie plotą że podobno jeden z nich miał firmę transportową popularnych busów w lubelskiem ale to chyba plotka.
Misura firma przewozowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego UBek i ZOMOwiec wypowiada się na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...