Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pirat drogowy na krajowej 17. Na liczniku prawie 200 km/h (wideo)

Utworzony przez Kierowca, 9 września 2011 r. o 10:07 Powrót do artykułu
No i dobrze że jechał z taką prędkością, przynajmniej nie tamował ruchu. A karę to powinien zapłacić ten imbecyl który wymyślił aż tak nierealne przepisy. A tych policjantów to wysłać do patrolowania miasta nocą, może zapobiegną kradzieży jakiegoś samochodu i w ten sposób zrekompensują swoje winy za szkody wyrządzone kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że żaden z tych zadrośników co to też by chcieli szybki samochód tylko ich nie stać jeszcze nie zaczął beczeć jakie to zło i niedobro z tych co szybko jeżdżą i jak to trzeba ich karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj samochod potrafi wycisnac 300-350km/h i co zatkalo kakao?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było gówniarzowi urwać łeb. I tak pusty więc stanowił dla siucha tylko balast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusz napisał:
Dziwne że żaden z tych zadrośników co to też by chcieli szybki samochód tylko ich nie stać jeszcze nie zaczął beczeć jakie to zło i niedobro z tych co szybko jeżdżą i jak to trzeba ich karać.
szkoda buraku,że twoja stara mu pod koła nie wpadła. Inaczej byś deb***u szczekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle? Mój da radę wyciągnąć 375 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że to raczej prędkość radiowozu a nie kierowcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A mój samochód potrafi wyciągnąć...." Bożeeee żałośni jesteście ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo, to żeby prędkość była zmierzona poprawnie to radiowóz musi jechać za ściganym ze stałą prędkością przez 100-200 metrów (bo na takim dystansie jest mierzona średnia prędkość) a na filmiku widać jak radiowóz sprawnie przyśpiesza, więc pomiar jest przekłamany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
moj samochod potrafi wycisnac 300-350km/h i co zatkalo kakao?
eee...-chyba na dobę,300-350km/na dobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henry Mleczarz napisał:
eee...-chyba na dobę,300-350km/na dobę
zazdrościsz mu samochodu z taka predkoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...