Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy za takie wykroczenie nie powinien stracic prawa jazdy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie sa teraz te osoby ktore tak na fotoradary i wideorejestatory najezdzaja? 700 zl?! smiech na sali prawo jazdy zatrzymane na 5 lat i 4 tys zl mandatu wiecej zaden sku***syn bo inaczej nie mozna powiedziec nie narazl by zycia postronnych osob i Policjantow ktorzy takie gowno musza zatrzymac a nie zrobia tego jadac za nim 90 na godzine tylko musza jechac tyle samo zeby dogonic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To we Władysławowie czy w Hrebennem ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE POCZUŁ WIATR W ŻAGLE I WSPOMNIAŁ SOBIE WYPAD DO HISZPANII JAK TO NA AUTOSTRADACH: NIEMIEC, FRANCJI, HISZPANII GNAŁ 190 KM/H???CHA,CHA..ŻE TEGO KOGOŚ NA ROWERZE NIE ZMIÓTŁ PODMUCH WIATRU??JA NIE JEŻDŻĘ 90 KM/H ALE 190 KM/H TO NA NASZE CH... DROGI PRZESADA!!PRAWKO POWINNI ZABRAĆ A NIE 700 ZŁ MANDATU ALBO 20 PUNKTÓW??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JebacPiratowDrogowych napisał:
No i gdzie sa teraz te osoby ktore tak na fotoradary i wideorejestatory najezdzaja? 700 zl?! smiech na sali prawo jazdy zatrzymane na 5 lat i 4 tys zl mandatu wiecej zaden sku***syn bo inaczej nie mozna powiedziec nie narazl by zycia postronnych osob i Policjantow ktorzy takie gowno musza zatrzymac a nie zrobia tego jadac za nim 90 na godzine tylko musza jechac tyle samo zeby dogonic.
Jestem, jestem. Wywołałeś mnie do odpowiedzi wiec odpowiadam. Dalej bedę nażekał na GŁUPIO ustawione fotoradary i policjantów w "sreberkach" którzy widza tylko prędkość a innych wykroczen już nie. Oczwiscie taki p.alan.tów jak ten złapany nie popieram i należy ich z całą surowością eliminowąc z dróg. Natomiast we wszystkim trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek. Poiwedz mi jakie zagrozenia dla mnie czy ciebie stanowi jadący po Al. Witosa z prędkoscia 90-100 km/h samochód skoro skrzyżowania są tam bezkolizyjne, a obok drogi nie ma żadnego ruchu pieszego ?? Jakie zagrozenie stanowi samochód jadacy z prędkoscia 120 km/h po obwodnicy Piask ?? No jakie ?? A takich delikwentów policja zatrzymuje. Nic to, że obok jechał gość lewym pasem za co powienien zostać zatrzymany i zgodnie z taryfikatorem dostać 200 zł i 2 pkt. Nic to, że za tym jadącym szybciej kiewrocą jechał gość świecacy mu po oczach przednimi przecimgielnymi w piękny dzień (100 zł i 1 pkt). Nic to, że przed tym jadacym szybciej ktoś zmienił pas bez sygnalizacji kierunkowskazem i wjechał mu przed nos. To wszystko dla drogóki się nie liczy, to dla nich nie jest złamaniem przepisów. Najgorszy dla nich jest kierowca który przekroczył o 20 km/h dozwoloną prędkość na drodze która mu na to pozwala. Teraz zrozumiałeś o co mi chodzi?? O to, że policja widzi tylko prędkość !! i o ile z przypadku tego wariata faktycznie ta prędkość i jej drastyczne przekroczenie ma istotne znaczenie dla bezpieczenstwa innych na drodze, o tyle juz w przypadkach opisanych przez mnie (a jest to 90% zatrzymań) to przekroczenie prędkosci na takich drogach nie wpływa zupełnie na zmieniejszenie bezpieczenstwa innych kierowców. Natomiast jak najbardziej na zmniejszenie tego bezpieczenstwa innych wpływa permanentna jazda lewym pasem, zniama pasów bez wcześniejszej sygnalizacji kierunkowskazem, czy oślepianie innych przecimgilenymi światłami, ale na to policja nie zwraca uwagi, ucząc swoją biernościa nieprzestrzegania prawa innych. Co się zaś tyczy fotoradarów. Niech one będą o.k. Tylko na Boga niech stoją tam gdzie poprawia faktycznie bepzieczenstwo, a nie tam gdzie najwiecej zarobią !!! Po co fotoradar na Al. Witosa koło Peugeota ?? Po co fotoraday na Unii lubelskiej ?? Po co fotoradar na skrzyżowaniu Al. Krasnickich koło OBI (podstawowoa zasada mówi, że na skrzyżowaniach fotoradarów sie NIE STAWIA bo moga tylko spowodowac groźną sytuację oraz zmniejszyć przepustowość skrzyżowania). Natomiast tam gdzie powinny byc te fotoradary ich nie ma np. ul. Elsnera (w pobliżu są 2 szkoły i przejscia dla pieszych. ul. Kosmowskiej koło szkoły przejscie ale fotoradaru nie ma. Ul. Zamojska mnósto przejsc dla pieszych a kierowcy pędza jak głupi. No wiec moze prznieśc słupy fotoradarów z szybkich dróg przelotowych gdzie nie ma ruchu pieszego na ulice gdzie naprawdę będą przydatne i może nie zarobią tyle pieniędzy, ale ocalą parę istnień ludzkich ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle, co to jest 700zł za takie wykroczenie????? ciekawe ile posmarował żeby tylko taki mandat dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
192 km/h skodą?To chyba niemożliwe.Zadna skoda takiej szybkości nie rozwinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakto? napisał:
Tylko tyle, co to jest 700zł za takie wykroczenie????? ciekawe ile posmarował żeby tylko taki mandat dostać
Nic nie musiał smarować - 500 za prędkość, pewnie 200 za wyprzedzanie, jak nic więcej nie nabroił to wg taryfikatora nie może dostać nic ponadto... Szkoda, bo to powinno już być ukarane zabraniem prawa jazdy i potraktowaniem jak przestępstwo drogowe, jak w cywilizowanych krajach. Że o mandacie w kwocie 4-cyfrowej nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rajdowiec napisał:
192 km/h skodą?To chyba niemożliwe.Zadna skoda takiej szybkości nie rozwinie.
To mało widziales:-) Ta to 4x4 1.8 Turbo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pięknie ....motyla noga....pięknie"....taki bandyta i oszołom za kółkiem dostał tylko 700zł ???, rodzi się pytanie?: Czy zachodzi UZASADNIONE PODEJRZENIE przyjęcia korzyści majątkowej ?, a tutaj za brak żarówki wlepiają 500zł http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/873137366 , to się nazywa państwo policyjne co bezpieczeństwo ma tak naprawdę w Głębokim poważaniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kiedys mandat i punkty ktos od 99% pozostalosci dostanie: http://tnij.com/nagaprawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...