Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwosze: Nie zabierajcie nam piwa ze Zwierzyńca

Utworzony przez koszalinianin, 2 kwietnia 2009 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Koneserzy piwa z całego kraju NIE protestują przeciwko planom ograniczenia działalności browaru w Zwierzyńcu ponieważ nie znają smaku tego piwa!!!!! Piwo zwierzynieckie piłem tylko wtedy gdy przebywałem w Lublinie - na północy i zachodzie kraju nigdy tego piwa nie spotkałem.Czasami można kupić u nas Goolmana w Żabce,a o Perle to tylko mogę pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszalinianin napisał:
Koneserzy piwa z całego kraju NIE protestują przeciwko planom ograniczenia działalności browaru w Zwierzyńcu ponieważ nie znają smaku tego piwa!!!!! Piwo zwierzynieckie piłem tylko wtedy gdy przebywałem w Lublinie - na północy i zachodzie kraju nigdy tego piwa nie spotkałem.Czasami można kupić u nas Goolmana w Żabce,a o Perle to tylko mogę pomarzyć.
Jak to nie protestują pod petycją są podpisy osób z całej Polski. Oto stosowny link: http://piweczko.org/pl/petycje/pokaz/2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z browaru w Zwierzyńcu wysłano piwo na konkurs do Niemiec. Po tygodniu przyszedł fax: "Wasz koń jest chory na cukrzycę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Kolego/Koleżanko Perło żartujesz z najlepszego polskiego pilsa? Co zwykle pijasz? Tyskie? Żywca? Lecha? Potrafisz opisać ich smak? Potrafisz je rozróżnić? Nawet w nieoznaczonych szklankach? Jeśli tak, to znaczy że masz wielki talent sensoryczny. Zapraszamy na www.browar.biz - podziel się z nami laikami swoimi opiniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
Z browaru w Zwierzyńcu wysłano piwo na konkurs do Niemiec. Po tygodniu przyszedł fax: "Wasz koń jest chory na cukrzycę".
Jesteś pewien, że było ono ze Zwierzyńca? A może był to wyrób zwierzopodobny z Lublina. Niestety Perła - Browary Lubelskie takie rzeczy robi. I dodatkowo jeszcze nie podaje na opakowaniu adresu lubelskiego browaru tylko adres siedziby spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seta napisał:
Czemu Kolego/Koleżanko Perło żartujesz z najlepszego polskiego pilsa? Co zwykle pijasz? Tyskie? Żywca? Lecha? Potrafisz opisać ich smak? Potrafisz je rozróżnić? Nawet w nieoznaczonych szklankach? Jeśli tak, to znaczy że masz wielki talent sensoryczny. Zapraszamy na www.browar.biz - podziel się z nami laikami swoimi opiniami...
Najlepszy pils w Polsce????? Dobre sobie........Zwierzyniec był świetny,ale jakieś 8 lat temu, kiedy jeszcze był sprzedawany w butelkach 0,3. Teraz niestety przypomina syf jakim była Perła w latach 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACY PIWOSZE JACY KONESERZY PIWO ZWIERZYNIEC TO BADZIEW JAKICH MAŁO PO KTÓRYM MĘCZY SRAKULEC !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie pisać głupoty to sobie piszcie, nie chce mi się dyskutować na takim poziomie. Jeśli chcecie rozmawiać merytorycznie zapraszam. Po pierwsze Zwierzyniec ze Zwierzyńca do niedawna był dostępny w regionie. Wiem bo potrafię go rozpoznać po smaku od lubelskiego. Zresztą ten lubelski i tak jest lepszy od Perły i wszystkich koncerniaków (Tyskie, Lech, Żubr, Okocim, Carlsberg, Harnaś, Heineken, Tatra, Warka itp). Oczywiście możecie się nie zgodzić. Napiszcie tylko jakie polskie piwo jest lepsze? Dyskutujmy kategoriami sensorycznymi. Opiszcie smak, zapach, pianę i nasycenie "naszego najlepszego" i porównajcie do Zwierza. Czekam i wielce jestem ciekaw Waszych argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zwierzyniec był świetny,ale jakieś 8 lat temu, kiedy jeszcze był sprzedawany w butelkach 0,3. Teraz niestety przypomina syf jakim była Perła w latach 80.
W Zwierzyńcu do czasu wstrzymania produkcji w 2008 roku robili tylko Zwierzyniec Pils w butelkach 0,33 l. Pozostałe wersje Zwierzyńca Pils (puszka, butelka 0,5 l) i Zwierzyniec Premium to wyrób browaru w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seta napisał:
Jeśli chcecie pisać głupoty to sobie piszcie, nie chce mi się dyskutować na takim poziomie. Jeśli chcecie rozmawiać merytorycznie zapraszam. Po pierwsze Zwierzyniec ze Zwierzyńca do niedawna był dostępny w regionie. Wiem bo potrafię go rozpoznać po smaku od lubelskiego. Zresztą ten lubelski i tak jest lepszy od Perły i wszystkich koncerniaków (Tyskie, Lech, Żubr, Okocim, Carlsberg, Harnaś, Heineken, Tatra, Warka itp). Oczywiście możecie się nie zgodzić. Napiszcie tylko jakie polskie piwo jest lepsze? Dyskutujmy kategoriami sensorycznymi. Opiszcie smak, zapach, pianę i nasycenie "naszego najlepszego" i porównajcie do Zwierza. Czekam i wielce jestem ciekaw Waszych argumentów.
Ja tam nie jestem, aż takim znawcą, żeby opisać CI smak i nasycenie, itd. Wiadomo wśród wielbicieli piwa są i znawcy i smakosze:) Ja się zaliczam do tych drugich, którym piwo po prostu smakuje i podpisuje się w tym miejscu pod uwaga kolegi! Ja unikam jak ognia piw korporacyjnych, bo żadna to przyjemność nie czuć smaku piwa. Od 10 lat pije prawie wyłącznie piwa regionalne i podpisuje się pod apelem ws. Zwierzyńca. ZA czasów świetności piwo w tzw. "granatach" - butelkach 0,3 było po prostu wyśmienite... Niestety dostępne wokół komina. Teraz puszkowane w Lublinie piwo to naprawdę nie wiele ma wspólnego z miejscowością na Roztoczu. Dystrybucja piw regionalnych dożyna lokalne browary. Ja swojego lokalnego sprzedawcę alkoholi namówiłem do ściągania piw regionalnych i obecnie nie narzekam. Mam dostęp do większości lokalnych browarów - Czarnków, Witnica, Ciechanów, Jagiełło, Gościszewo, Kormoran... Po prostu zrobił mi się lokalny raj... Piwa schodzą w sklepie całkiem nieźle i nie jestem jedynym konsumentem sklepu w tym asortymencie browarów... Znaczy, że jeszcze nie jestem jakiś odszczepieńcem Niestety podejrzewam, że takich sklepów jest coraz mniej... A przykład zamkniętego jeszcze niedawno Lwówka Śl. jest niestety przestrogą dl Zwierzyńca... Komentarzy o koniu i moczu nawet nie komentuje, bo żart jest stary i z brodą i kiedyś go słyszałe w wydaniu o Żywcu, Tyskim itd. Molszew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwa gorno i dolnodojrzewajace.Piwo pije sie do rozmowy.Do gadul. Kto pamieta piwo mocne Roztocze.Czy piwonie musza byc skazani na piwo przemyslowe.Odbilem sie smakowo i preferuje Tatre. Nie ma posmaku beczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Piwa gorno i dolnodojrzewajace.Piwo pije sie do rozmowy.Do gadul. Kto pamieta piwo mocne Roztocze.Czy piwonie musza byc skazani na piwo przemyslowe.Odbilem sie smakowo i preferuje Tatre. Nie ma posmaku beczki.
no i po goloneczce po bawarsku piwo daje niewyobrażalną ucztę w gębusi. No koniecznie musi się odbić. Macie rację, że zwierzynieckie jak padnie, to jedną atrakcję w zamojskim będzie mniej. Moja znajomi jak przyjeżdzają do mnie z poznańskiego twierdzą, że ono nie ma sobie równych, no może lepsze jest grodziskie, ale deczko. Pany zabijamy kurę, która może znosić złote jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...