Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKP ośmiokrotnie zwiększyło opłaty za ogródki

Utworzony przez Janina F., 9 grudnia 2009 o 12:23
I bardzo dobrze. Moze to spowoduje rozwiazanie tej zakaly uciazliwej dla mieszkacow domow w poblizu dzialek. Nie mam nic przeciwko dziadkom uprawiajacym swoje warzywa, ale jesien i wiosna sa prawdziwym pieklem, gdy miejscowi "rolnicy" zaczynaja porzadkowac swoje "latyfundia". Pomimo zakazow i prosb plynacych ze wszystkich stron, rozpalaja ogniska i wrzucaja w nie wszystko, co da sie spalic. Smog lezy nad okolica przez wiele dni z rzedu tak gesty, ze nie mozna oddychac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie 1/3, ale 1/36. Jeżeli opłata jest roczna to trzeba ją odnieść do emerytury za 12 m-cy. Co nie znaczy, że dla niektórych to nie jest ogromna kwota. Konflikt miedzy "socjalem" a gospodarką rynkową jest nierozwiązywalny, a czasy się zmieniły. Przykre i niezrozumiałe dla wielu ludzi, ale taki był sens transformacji ustrojowej.
0
Działka to nie chleb czy leki, tyle lat za bezcen użytkowali to niech teraz nie narzekają. Jak się chciało zająć sadownictwem czy rolnictwem totrzeba było kupić pole za młodu i siać ile wlezie - I do ciężkiej cholery zróbcie coś z tymi kodami bo szlag człowieka czasem trafi zanim coś uda się tu wysłać
0
dlaczego nie mogę zobaczyć tego artykułu ?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: