Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płacą za życie w koszmarze

Utworzony przez j, 2 października 2008 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Myślę, że bardzo ważne jest dobro opisanej rodziny (porawa jej warunków mieszkaniowych),ale nalezy pamietać, że również ważne jest dobro innych osób. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic prezydenta nie obchodzi? Przynajmniej jest szczery. Po co pomagać jakimś "nieudacznikom". Ale los bywa przewrotny i karty się czasem odwracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej dzieci, więcej dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Wiecej dzieci, więcej dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!
STYX LECZ SIE NA NOGI BO NA GLOWE JUZ ZA POZNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
STYX LECZ SIE NA NOGI BO NA GLOWE JUZ ZA POZNO
ciagle sie zastanawiam ze wladza ma obowiazek dac mieszkanie ja wychowalam 5 dzieci inikt za mnie nie musial myslec imoje dzieci tez nie wyciagaja rak tylko jak moga tosobie zapewniaja byt owszem sa jakies tragedje nieszczescia ale ogolnie obserwujac to najwygodniej jesttym co im sie niechce pracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NO TO JEST DOPIERO BRECHT KOBIETO JAK CI W DOMU WSZYSTKO W PLESN SIE OBRACA TO MOZE NAJWYZSZY CZAS ZACZAC OTWIERAC OKNA W TEJ CHACIE A NIE ZAMYKAC WSZYSTKO NA CZTERY SPUSTY ABY TYLKO DZIECI CI Z DOMU NIE UCIEKLY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ TAK MYŚLĘ !!!!BYŁAM U PARU OSÓB NA BARAKACH I U NIKOGO TAKICH GRZYBKÓW NIE WIDZIAŁAM!!?I POPRZEDNI LOKATORZY TEŻ TEGO NIE MIELI!!!!!!!!!!! :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast szlajac sie z Edziem po nocy to moze najwyzszy czas zaczac uczyc dzieci zalatwiac sie w lazience a nie na luzkach hehe prosze pania a moze to nie pleśń śmierdzi tylko zaszczane materace heh może osrodek pomocy zakupi nowe łóżka... ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to coś nowego w tym artykule się dowiedziałam że za PRL MARGINES SPOŁECZNY TAM MIESZKAŁ?PANI redaktor jest zle poinformowana!!!to były mieszkania tymczasowe powtarzam TYMCZASOWE! dla ludzi jak najbardziej niezdeprawowanych i z MIASTA ZAMOŚĆ!KTÓRYM OBIECANO CHWILOWE ZASIEDLENIE CZEKAJĄC NA UPRAGNIONE BLOKI. MINĘŁO MOŻE Z 55LAT A NIEKTÓRZY DALEJ MECZĄ SIĘ W TYCH LUKSUSACH A LUDZIE ZE WSI PODOSTAWALI MIESZKANIA ; WŁADZA CO ROK OBIECUJE IM MIESZKANIA I NA TYM SIĘ KOŃCZY.DOSIEDLA LUDZI Z BLOKÓW KTÓRYCH EKSMITOWANO!!!WŁAŚNIE NA BARAKI :(BYŁA MIESZKANKA TYCH BARAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta panui niech nie płacze nad dziecmi tylko niech ich wychowuje a nie lata za chłopami .Bo Ja majac corke 17 letnia nie pozwolilabym zeby chłopakm z nia spał.dlaczego corka tej Pani uczy sie w szkole specjalnej? Tez niepelnosprawna ? Mnie na laptopa nie stac dla corki czy na komorki ?Napewno dzieci te niepełnosprawne nie korzystaja z tego.Bo sa chore.A na krzywdzie tych synów Pani Sololowska chce poprawic swój byt zeby z Edziem byC .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he jestem mieszkanka tych barakow też mam grzyba w domu i jakoś nie latam i nie placzę ze dach sie wali do zupy jezeli bedziemy pisać tak głupie komentarze to zawsze wszyscy mieszkancy beda brudasami. Co do pani z grzybem to niech sobie kupi odpowiednie detergenty i odgrzybi mieszkanie najlepiej pisać i czekać na cud zamiast zajac sie domem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...