Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z zalewu zrobiła się zupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ladniej jest na stawie echo w zwierzyncu, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jest i ładniej, ale gdy ostatnio byłam ze znajomymi w Zwierzyńcu, to po kąpieli tam moja koleżanka dostała czerwonych krostek przypominających ukąszenia komara. Na pogotowiu powiedzieli Jej, że nie jest pierwsza osobą, która przyjeżdża z taką wysypką, po kąpieli w Zwierzyńcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moczyliśmy się w Echu w Zwierzyńcu 4 dni z rzędu. Po godzinie w niedzielę wszystko zaczęło nas piec i swędzieć. Mamy wysypkę na całym ciele. Czy ktoś się orientuje czy kąpieliska są pod stałym nadzorem Sanepidu, czy tylko próbki do badań jak mają zgłoszenie że coś jest nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro macie wysypke to jestescie wrazliwe na takie cos wiec macie problem zdrowotny i nie wchodzcie do wody bo to ewidetnie Wasza wina i oszczędźcie te wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam swędzącą wysypkę po kąpieli w Zwierzyńcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby zalew zamienić szambem myślicie,że gawiedź by się połapała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ja tam nie wierzę w żadne-ale to ŻADNE !-jezioro! bo wiem,że ludzie mieszkający w wioskach obok jezior jakieś zdechłe zwierzęta wyrzucają nocami(lub nawet w dzień) do jeziora,bo im się wykopać dołu i zakopać nie chce-łatwiej jest zdechłe zwierzę podwieżć wozem/wózkiem i wrzucić do wody. Kilka lat temu mój kolega zanurkował do jeziora i wbił się w szkielet zdechłej krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWIERZYNIEC TO SYF MAM WYSYPKE I NIE TYLKO JA ALE MOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ TAK OMIJAJCIE WODĘ NAD ECHO !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza grupa też ma po Echu swędzącą wysypkę ale co ciekawe tylko mężczyźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w piątek w Zwierzyncu i też mam wysypkę , odradzam kąpanie się na tym zalewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam kąpieli nad tym zbiornikiem też mam wysypke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci i maz maja wysypkę po kąpieli w zwierzyncu. Wczoraj tam bylismy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...