Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO chce zawieszenia dwutygodnika

Utworzony przez wolak, 27 lutego 2009 r. o 07:27 Powrót do artykułu
W takim razie należy zamknąć TVN i TVN 24 oraz POLSAT,Gazetę wyborczą itd,itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ci heca od kiedy żukowski pochodzi z Tomaszowa ??? Toż człek z pod Buga na skrzyżowaniu z Narwią. Tacy sami są i w Zamościu jak tow. zawiślak, chruścikowski, którzy wykorzystują wszystkie instytucje państwowe i samorządowe do promowania łgarstwa i kaczyzmu, a wyborach do sejmu tylko dzięki tym firmom dostali się do posłowania - Won z dziadostwem i kolesiostwem zamknąć tuby kaczyzmu i usunąć na wieczność. Brawo poseł Grad, brawo za odwagę bo widzę, że platforma za bardzo siedzi cicho i pozwala deb***om rzundzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA CHCĘ ZAWIESZENIA GAZETY WYBORCZEJ, TVN I DZIENNIKA !!!! pO CHCE BYĆ JAK PZPR- JEDYNA, SŁUSZNA I BEZKONKURENCYJNA !!! PRECZ Z PO-PSL!!!!! ZŁODZIEJE I NIEROBY !!!!SPRZEDAWCZYKI POLSKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory zawsze chca wykorzystac publiczne środki do promocji. A fu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc zamknijmy Dziennik wschodni, Kureir Lubelski, Gazetę Wyborczą i tego typu podobne media rozsławiające PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za PIS. Dobrze ze ktoś to publicznie w końcu poruszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedgladałem to czasopismo. To rzeczywiscie Rewizje Pisowskie. Dobra sprawa za kasę publiczną trochę sie podpromowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem współpracownikiem ReWizji Tomaszowskich i przed każdym wydaniem nosiłem kartki do burmistrza, by ten zatwierdził czy też uwalił dany tekst. Cenzura tam jest na całego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PO się weźmie do roboty to zaczną o nich dobrzepisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiscie skandal. Za kasę podatników bawić się w propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć, zlikwidować alboi najlepiej zmienić naczelnego na kogoś swojego. Przykład idzie z góry: wczoraj "sojusz Żydów i Chamów" odwołał dyrektora radiowej trójki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zatem w trybie natychmiastowym zlikwidować Tusk Vision Network!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały PIS. Idzie na beszczela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem na forach ze tego sie sprzedaje 120 sztuk. To jakis matrix. Wywalać tyle kasy na pisowska zachciankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to Platfusy umieją czytać? Ich rządy udowadniają, że do szkoły to mieli pod dużą górkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawać tyle kasy publicznej na promowanie Pisu to skandal. Tym powinno zająć sie RIO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie platfusy gazetę z Kraśnika, jak wasz człowiek rządzi w tym mieście, ile kasy publicznej wydaje na gazetę samorządową, jak ludzi niszczy w zaleznych od siebie mediach. HIPOKRYCI!!! http://dziamber.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...