Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili i okradli bezdomnego, zabrali mu nawet ubranie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2017 o 14:40 Powrót do artykułu
Twarze nieskalane myślą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci też wyglądają na bezdomnych...
0
Twarze zasłonięte powinni mieć policjanci, natomiast "chwasty' odsłonięte. Ochrona przestępców dobrze działa.
0
nie dostfają 500+ za darmo to muszą kraść aby mieć na wódę
0
Mam nadzieję, że pani zatrzymana lepiej wygląda od tyłu...
0
Po twarzach widać , że to ludzie uposśedzeni.
0
"Poszkodowany 56-latek był nietrzeźwy, miał w organizmie niespełna trzy promile alkoholu. 56-latek podał policjantom rysopis jednego ze sprawców. " Szacun. 3 promile i podał rysopis. Szacun.
0
"To mieszkańcy Biłgoraja w wieku 39 i 34 lat oraz 28 letnia mieszkanka gminy Biszcza. Byli pijani" .... coś staro ci menele wyglądają. Chlanie robi swoje. W każdym razie po kilka lat bezwzględnej odsiadki im się należy.
0
 Oni, czyli bezdomni robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
0
undefined napisał:
Mam nadzieję, że pani zatrzymana lepiej wygląda od tyłu...
 Im raczej wygląd Pani czy z przodu, czy to z tyłu nie przeszkadzał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: