Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podają sobie bilet. MZK chce ukrócić ten proceder

Utworzony przez Qrx, 31 maja 2014 r. o 14:52 Powrót do artykułu
xDDDDDDDDD a w jaki ZGODNY Z PRAWEM sposób zakażecie ?! :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według MZK, osoba, która przyjęła bilet od innej osoby, wyłudza przewóz, co oznacza, że jedzie bez ważnego biletu"   Bilet jest ważny 30 minut od skasowania go i ch.uj ich powinno obchodzić skąd go mają. Ktoś jedzie tylko 1-2 przystanki, na bilecie zostaje 20 min. przejazdu więc podaje się bilet dalej, na ch.uj marnotrawić? Raz Ty komuś dasz, raz ktoś da Tobie. Wszędzie tak jest a nie tylko w Zamościu. Prawnie wszystko jest zachowane, masz bilet który jest ważny więc po co się przyp.ierdalać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednorazowe bilety imienne z numerem pesel, adresem zamieszkania i nipem, za 20 zł za sztukę czasowy na 10 minut powinien załatwić sprawę złodzieji i oszustów przekazujących sobie bilety !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore i chore miasto:) przkazanie dobrowolne tego biletu przez inną osobe to wyłudzenie? No na całe 3zł ! Pewnie , sadzajcie na 15 lat , mało tego zakaz prowadzenia pojazdów i brak ogrzewania mieszkania do odwołania. Co to za parodia?! Wszędzie , wszędzie tak jest! bilet nie jest imienny! Banda chce kolejne pieniądze i ludzi grabić! 50 x 3zł to 150 zł kary za ważny bilet, który dostałem ,a nie wyłudziłem ! Co MAN-ów nie ma za co spłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co w tym dziwnego i niezrozumianego ? Podarowanie biletu to jedynie ludzka życzliwość !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak MZK zamierza udowodnić, że to co ktoś sobie przekazywał to na 100% jest bilet, a nawet jak już by było widać, że to może być on, to jak udowodni, że nie jest to dobry bilet jeszcze nie skasowany? Zawsze ktoś może powiedzieć, że dostał nowy bilet od kogoś, oczywiście mało prawdopodobne, bo nikt nie jeździ i nie rozdaje za darmo biletów no ale jakoś MZK musiałoby udowodnić, że otrzymany bilet był skasowany już wcześniej przez innego pasażera. Ewentualnie skąd będą wiedzieli, że pomimo tego, że ktoś wziął bilet od kogoś bo nie wiedział co to, a po wejściu do autobusu nie skasował swojego biletu?   Najlepiej oddać to wszystko w ręce policji a Oni niech trwonią publiczne pieniądze na walkę z wiatrakami bo powątpiewam, że uda się im czy nawet MZK wygrać z tym procederem i ukarać kogoś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK pojebało was całkowicie odpierdolcie sie od ludzi gady jebane kurwa wasza mać złodzieje. możecie mi naskoczyć kurwa z waszym monitoringiem i policją bede chciał to będe brał bilet, ciekawe jak mnie kurwa znajdziecie hahahaha i udowodnicie że miałem wtedy bilet możecie sie w dupe pocałować kretyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK pojebało was całkowicie odpier***cie sie od ludzi gady je***e ku*** wasza mać złodzieje. możecie mi naskoczyć ku*** z waszym monitoringiem i policją bede chciał to będe brał bilet, ciekawe jak mnie ku*** znajdziecie hahahaha i udowodnicie że miałem wtedy bilet możecie sie w d*** pocałować kretyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobią, bo nic nie udowodnią... Chyba że po 20 kamer 4k w każdym autobusie, i to watpie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak udowodnią że coś przekazywane drugiej osobie to bilet i to jeszcze skasowany? Pierwszy lepszy prawnik obali takie oskarżenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro panstwo nasze jest wrogiem czlowieka to tak samo instytucje mogące ukarać obywatela też jest wrogiem, np Fiskus, Policja czy w końcu MZK. Obywaletu, nie daj się! Wymieniaj bilety, rób co potrafisz, żeby Cię to wrogie państwo nie wdęptało w ziemię! Ja popieram akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, że będą karać! Bo przecież każdy ma na czole napisane swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania/korespondencyjny... W ten sposób monitoringiem namierzą wszystkich "co do joty'!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mojego kolege jakies dresy pobiły w mpk lublin to monitoring nie pomogł, i nikt nie został ukarany, ja sam nie raz przekazywałem bilet, i brałem od innych, i bede robił tak dalej i nic mi nikt nie udowodni,a jeśli jakis gruby kutas z urzędu sie czepia, to niech sie sam przejedzie mpkiem, a nie wozi sie limuzyną... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednorazowe bilety imienne z numerem pesel, adresem zamieszkania i nipem, za 20 zł za sztukę czasowy na 10 minut powinien załatwić sprawę złodzieji i oszustów przekazujących sobie bilety !
Tusk musi odejść,a nastanie dobrobyt i znikną te przekręty na biletach,będziemy Europejczykami i będziemy zarabiać jak Europejczycy,problem zniknie bo wszystkich będzie stać na bilet,staniemy się Zieloną Wyspą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk musi odejść,a nastanie dobrobyt i znikną te przekręty na biletach,będziemy Europejczykami i będziemy zarabiać jak Europejczycy,problem zniknie bo wszystkich będzie stać na bilet,staniemy się Zieloną Wyspą.
bawią mnie takie komentarze  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo komunikacja miejska powinna być za darmo.Uprawnionych do darmowych przejazdów jest w ch....j.Zresztą , miasta i tak dopłacają ogromna pieniądze do MPK-ów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet w Zamościu kosztuje pewnie 2 czy 3 zeta. Policja z pewnością nie ma czym się zajmować, zwłaszcza, że w praktyce niemożliwe będzie udowodnienie, że pasażerowie przekazali sobie bilet. Straszą licząc, że jakiś frajer w to uwierzy i odpuści tą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore i chore miasto:) przkazanie dobrowolne tego biletu przez inną osobe to wyłudzenie? No na całe 3zł ! Pewnie , sadzajcie na 15 lat , mało tego zakaz prowadzenia pojazdów i brak ogrzewania mieszkania do odwołania. Co to za parodia?! Wszędzie , wszędzie tak jest! bilet nie jest imienny! Banda chce kolejne pieniądze i ludzi grabić! 50 x 3zł to 150 zł kary za ważny bilet, który dostałem ,a nie wyłudziłem ! Co MAN-ów nie ma za co spłacić?
Swoją własność można podarować komu się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wcale nie jest tylko zamojski proceder ystęouje wszędzie tam gdzie jest komunmikacja publiczna, niekjednokrotnie widziałam takich staczy na przystankach proszących wysiadajacychy o bilecik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wcale nie jest tylko zamojski proceder ystęouje wszędzie tam gdzie jest komunmikacja publiczna, niekjednokrotnie widziałam takich staczy na przystankach proszących wysiadajacychy o bilecik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...