Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kazda sprawa trudna wymaga szczegolnego traktowania przez urzedasa.jak jest wiemy wszyscy.pseudourzenicy nabazgraja artykolow parafrafow.nie kazdy wogole wie o co chodzi stad emocje i niestety tragedie.nie wiem jak w tym bylo przypadku ALE NIECH ON BEDZIE PRZESTROGA DLA SETEK URZEDNIKOW.MOZE WAM TO DA DO MYSLENIA.DOBRZE BYLOBY GDYBY JAKIS PRAWNUK POCHYLIL SIE TERAZ TAK BEZ KASY NAD TA SPRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była łopieka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedz urzędnika - my nie mamy sobie nic do zarzucenia Te ich odpowiedzi są tak chore jak i wszyscy urzednicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie to samo. Bezczelny urzędnik - to oni - władza i pohańbiony 60 lat petent - to my - podatnicy utrzymujący ten bajzel. Standart w obsłudze "polskiego" urzędu. Chamstwo i brak zrozumienia, kto jest dla kogo. Pies dla ogona, czy ogon dla psa. Urżednik dla obywatela, petenta, czy petent dla "wszechmocnego" wkurw... cego do nieprzymotomności pożal się Boże zawsze niewinnego urzedasa - k.. a. Najlepiej, zeby nikt nie przeszkadzał urzedniczej nirwanie, w nikomu niepotrzebnej robocie. Wtedy urzędnik byłby zadowolony, że nie musiał ruszyć swojego d...a. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitwa urzędnicza musi zostać rozgoniona. Dość zslowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWIE KADENCJE i ani sekundy dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik może tyle zrobić na ile pozwala mu ustawa- przecież nikt nie będzie wydawał rozstrzygnięcia czy dokumentu wbrew niej bo bardzo szybko wyciągnięto by w stosunku konsekwencje. Niestety zdarzają się tacy, którzy mają tak tępe umysły,że nie są w stanie tego pojąć. To tak samo jak by ktokolwiek z Was zrobił w pracy coś na co mu nie zezwolono. To są zwyczajni ludzie, którzy pracują jak my wszyscy i muszą stosować się do jakiś zasad dlatego nie rozumiem tych głupich komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zachowują słuchacze Radia Maryja, do których żadne argumenty nie przemawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partyjny postkomunistyczny beton w urzędach nie zna pojęcia empatii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym dniem jestem bardziej uświadomiony że dwie kadencje to może zdecydowanie za długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie wytrzumuja ich traktowania jak idiotow, tez zastanawiam się, czy jak przejdę za dwa lata na emeryturę to czy nie zalożyć sobie stryczka, bo ZUS wyliczył mi emeryturę 1400 zł brutto po 40 latach pracy, gdzie po 20 latach nainiższa 1 tys.  to czy warto było chodzić dodatkowo 20 lat do pracy za 400 zł. Ta emerytura wynika z tego, że prawdopodobnie zapieprzono nam pieniądze z OFE, obecnie na 500+, tylko, że ja nie korzystałam z 500+ i niech się odwalą od moich pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze raczej on powinien podpalic ten urzad a nie siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha urzędnik PRZENIGDY nie ma sobie nic do zarzucenia. Zawsze działa w zgodzie z prawem, procedurami, które dla potencjalnego obywatela są zagmatwane i często niezrozumiałe. Jakie obywatel ma szanse w starciu z całą tą urzędniczą machiną wyposażoną w prawników, miliardy ekspertyz i interpretacji przepisów (które sobie dobierają jak im pasuje)? Przytoczone wypowiedzi urzędników dobitnie pokazują stosunek urzędu do petenta - ja sobie nie mam nic do zarzucenia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten desperacki czyn to coś znacznie więcej, niż "na złość babci odmrozić sobie uszy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak oskarżmy urzędników, że jakiś wariat się podpalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co głosował na bojówkę pisowską? Kara musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niepochlebne komentarze dotyczące urzędu geodezji w świdniku są kasowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój urzędnikom, sprawny urząd musi funkcjonować w każdym normalnym państwie, natomiast wielu furiatów nie zrozumie nigdy, ani potrzeby, ani sensu i potrzeby działania urzędów, co nie oznacza, że winne są właśnie urzędy i trzeba je zlikwidować, tak jak wielu nie zrozumie nigdy wyższej matematyki, co nie oznacza również, że winę ponoszą matematycy i trzeba zlikwidować matematykę i matematyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...