Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwiózł ją, a ona ukradła mu portfel. Wrócił po nią i zawiózł na komisariat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2017 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Przez taką babę już nigdy nie zabiorę autostopowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej oboje wystąpili jako bohaterowie w DZ.W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa pewnie były lody robione i zakosiła portfel w tym czasie. Gosciu sie gapnął później że a taką usługę to trochę za dużo sobie wzięła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blada suka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym wieku to różaniec raczej , a nie lody ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jadąc w zimie zobaczyłem na przystanku PKS zmarzniętą parę młodych ludzi ( zamiecie, mróz) Zrobiło mi się ich żal. Zatrzymałem się , zabrałem i dowiozłem do Lublina. Przy dojeżdżaniu do Lublina młodzieniec zażądał podwiezienia na konkretną ulicę. Odmówiłem- jechałem na przeciwległą dzielnice. Młodzian mało co mnie nie pobił. Od tamtej chwili nad nikim się nie lituję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudne sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest gdy się podwozi. dlatego ja nie podwożę. są busy, autobusy, kolej..... niech sobie jadą tymi środkami transportu, a nie na krzywy ryj i jeszcze za dobroć kradną. ja ***ę, to społeczeństwo na psy schodzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem robotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...