Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogotowie zamosc

Utworzony przez basen, 8 marca 2008 r. o 08:49
Najlepiej to tylko narzekac na swój los.To zwolnij sie z pracy i wyjeżdżaj za granice za chlebem,bedziesz może szczęśliwszym człowiekiem.Skąd ta pewność,że inni dostają ciągle premie,a wy biedni kierowcy czy ratownicy nic a nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pozostaje mieć nadzieje ,że to eldorado o nazwie pogotowie im sie skończy
No pieknie pieknie tak smarować szefa i kolegów z pracy.jak możesz byc tak cyniczny i chamski???To widać jak ty pracujesz ,może pominąłes się z powołaniem,trzeba detektywem było zostać a nie stać w oknie i obserwowac ludzi.A jak chcesz cos komus wytknąc to nie w taki sposób,SB-ek,Bez palca???W głowie sie nie miesci,czy te osoby nie mają imion???Przyjemnie by ci było jak ktos na ciebie tak pieknie by pisał.jestes dwulicowym czlowiekiem pozbawionym wszelkich uczuć.Brak słów na tego typu formy wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Zamościu ma zamiar zwolnić wszystkich kierowców, a zatrudnić MAŁPY! (Tak się właśnie wyraził pewien sanitariusz, a dyrektor potwierdził). Według dyrektora będzie taniej. 1200 zł wystarczy na banany dla małpy na pół roku. Ratownikom i dyrektorowi to nie przeszkadza, kto będzie prowadził karetkę, małpa z prawem jazdy kat. B czy doświadczeni kierowcy z naszej firmy. Zaistniałe oszczędności zapewne będą przeznaczone na kolejne premie dla administracji i wieksze podwyżki dla pielęgniarek, bo im wiecznie mało! My, kierowcy pogotowia, jesteśmy rozgoryczeni takim traktowaniem po 10, 20, 30 i więcej latach pracy. tak kierowcy to nie małpy a ratowniekom niejest obojetne zkim beda jezdzic bo w brew pozorom liczy sie dosiwdczenie a nie jakis siuśmajtek przyjdzie i bedzie jezdził niewiem czemu to napisał ktoś ale przykro jest takie słowa czytać bo doswiadczenie sie liczy dD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe to wasze gadanie o proteście i sporze zbiorowym to wielka ściema. Wasze wysokości KIEROWCY wasz upur prowadzi do rozpierduchy w Firmie a konkuręcja nie śpi. FALC tylko czeka na BURDĘ aby zakończyć żywot SPSPRiTS w Zamościu. a dzieki Kierowcom> GÓWNEM< Kupą Mości Panowie KIEROWCY. Jak sie uprzecie to firmę rozłożycie. A Ucierpią inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Zamościu ma zamiar zwolnić wszystkich kierowców, a zatrudnić MAŁPY! (Tak się właśnie wyraził pewien sanitariusz, a dyrektor potwierdził). Interpretacja jest wyznacznikiem inteligencji. Nikt tak nie powiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Cymbał co obraża Ratowników niech nie myśli że jest chop do przodu. Małpę da się lepiej wyuczyć niż sa...za. Ratownik po mając dyplom może kierować ambulansem nie ma rutyny. a Kierowca Bez szkoły może czyścic opony lub pracować na myjni. Jak ma problem niech napisze do przyjaciułki w najbliższym numerze mu odpisze. i po kłopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory za te małpy, wszystkich urażonych przepraszam. Byłem wku......ny bo od pamiętnego zebrania mówi się do nas małpy. Wszyscy zbulwersowani, proszę postawić się na miejscu kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drogi ratowniku zobacz ile ortów zrobiłeś ,Skończyłeś galopkę -średnie ,tego ratownika pewnie na raty i się sadzisz. Jak ty masz problem z pisownią to o ratownictwie oho ho ho .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam mówię że nidługo siądziecie na du*** panowie. Kierowcy i sanitariusze i ratownicy i piguły. Jak wejdą kontrakty " a to nie uniknione " a wtedy naprawde będzie liczył się papier a nie to ile kto lat pracuje w SPSPRiTS w Zamościu. A emerytur pomostowych nie bedzie i naco wam wojna o pietruszkę. weżcie co daja jak inne Pogotowia i wspólpracujcie z Dyrekcją.< SZANUJ SZEFA SWEGO MOŻESZ MIEC GORSZEGO JAK FALC> a to tragiczna wizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik 1 napisał:
OOOOOJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drogi ratowniku zobacz ile ortów zrobiłeś ,Skończyłeś galopkę -średnie ,tego ratownika pewnie na raty i się sadzisz. Jak ty masz problem z pisownią to o ratownictwie oho ho ho .
stary i głupi Pracownik 1 co ty wiesz o Ratownictwie jak ty kończyłeś szkołe to ci wpajano " CZY SIĘ STOJI CZY SIĘ LEŻY PENSJA SIE NALEŻY " A DZIŚ W DOBIE KAPITALIZMU SIĘ ZApier***A ale wy i wam podobni z Lublina, Chełma i Białej dalej żujecie w latach 70-80 i wolnych związków wam sie zachciewa.A z Ratownictwem mam tyle współnego ile razy przepłyne basen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośniku Po .........aczy, tylko głupiec pójdzie na te warunki, jak nas nie będzie co ty bidulo zrobisz? My damy sobie radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik napisał:
stary i głupi Pracownik 1 co ty wiesz o Ratownictwie jak ty kończyłeś szkołe to ci wpajano " CZY SIĘ STOJI CZY SIĘ LEŻY PENSJA SIE NALEŻY " A DZIŚ W DOBIE KAPITALIZMU SIĘ ZApier***A ale wy i wam podobni z Lublina, Chełma i Białej dalej żujecie w latach 70-80 i wolnych związków wam sie zachciewa.A z Ratownictwem mam tyle współnego ile razy przepłyne basen.
Ja też jestem ratownikiem nawet młodszym od ciebie,ale nie mędrkuję, Nie rób z siebie idioty bo to przechodzi na innych ratowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik napisał:
stary i głupi Pracownik 1 co ty wiesz o Ratownictwie jak ty kończyłeś szkołe to ci wpajano " CZY SIĘ STOJI CZY SIĘ LEŻY PENSJA SIE NALEŻY " A DZIŚ W DOBIE KAPITALIZMU SIĘ ZApier***A ale wy i wam podobni z Lublina, Chełma i Białej dalej żujecie w latach 70-80 i wolnych związków wam sie zachciewa.A z Ratownictwem mam tyle współnego ile razy przepłyne basen.
Wysoko to ty nie zajdziesz,cwany póki tata i mama są.Ja też cię poprawię z pisownią .Ja nie : Żuję w latach tylko Żyję :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ratownika! Ratownik z Ciebie od siedmiu boleści, co najwyżej, tzn. nawiedzony. Co niektórym pmieszało się w głowach, zejdźcie panowie na ziemię, bo niektórych z Was prokurator pozamyka za Wasze leczrnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ole napisał:
Wysoko to ty nie zajdziesz,cwany póki tata i mama są.Ja też cię poprawię z pisownią .Ja nie : Żuję w latach tylko Żyję :
sam się przyznałęś żę żyjesz w latach złtego komunizmu a poprawić to możesz włosy. Zejdzcie na ziemie i przetrzyjcie czerwone oczy. czas na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest mocny w gębie gdy nie stanie oko w oko z Dyrekcją. Każdy mądry na forum a my walczymy o pieniązki na które ciężko pracujemy. Dziś musimy wszyscy sie zjednoczyć. Kierowcy, Sanitariusze, Pielegniarki i Ratownicy stańmy razem. Kazdy potrafi pisac głupoty ale jak do dyskusji to gęba w kubeł i milczymy. Pisanie ma przyszłość ale tylko prozą.Walczmy o nasze czynami nie Pisaniem. Chłopaki zastrajkujmy jak w Lublinie Może ruszy to sumienie dyrekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik napisał:
sam się przyznałęś żę żyjesz w latach złtego komunizmu a poprawić to możesz włosy. Zejdzcie na ziemie i przetrzyjcie czerwone oczy. czas na PIS
Widzisz kmiotku po twoim charakterze wypowiedzi już wiem kim jesteś,bo tylko jeden może być taki dureń.Ciebie życie bije po d...ie, a ja takich jak ty olewam ciepłym moczem. A poprawiać to będziesz tylko gacie za tą kasę z pogotowia. Z resztą i tak musisz poprawiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu potrzebne jest zjednoczenie , u nas tego nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ole napisał:
Widzisz kmiotku po twoim charakterze wypowiedzi już wiem kim jesteś,bo tylko jeden może być taki dureń.Ciebie życie bije po d...ie, a ja takich jak ty olewam ciepłym moczem. A poprawiać to będziesz tylko gacie za tą kasę z pogotowia. Z resztą i tak musisz poprawiać .
Kolego "OLE" zkończ tą krucjatę przeciw "PSEŁDO RATOWNIKOWI" jak wiesz kto to jest to załatw to między wami. My tu o podwyżkach a wy o du*** marynie. A może to UCHO dyrekcji a to trzeba tempić.Masz rację tak trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Panstwo. Nic tu nie da czcze gadanie ,przemawia przez nas chamstwo złośliwośc i rozgoryczenie.Przestańmy się żalić i zróbmy coś mądrego.Do tej pory na tym forum same kłótnie narzekania i oskarżenia.To napewno nie wpłynie pozytywnie na dalsze negocjacje.Moim zdaniem związki rozczarowały oczekiwania pracowników.Powiedzmy sobie szczerze ,związkowcy nauczyli się kilka regułek i wydaje im się że góry przeniosą , na to trzeba o wiele mądrzejszych. Negocjacje to nie stawianie warunków tylko mądra strategia słowa i wiedzy dająca efekty. Nie oskarżam tu nikogo, bo każdy chce jak najlepiej,ale nie każdy się do tego nadaje.I tu jest wielki problem co dalej,dlatego wykorzystajmy to forum na propozycje i poszukajmy rozsadnego rozwiązania. Nie walczmy mieczem bo od miecza się ginie.Dyrektor każe nam się dokształcać ,zapomniał z historii że najlepiej się rzadzi ciemnotą. Wykorzystajmy swoją widzę i siłe wspolnie razem to więcej skorzystamy. Jestem pracownikiem fizycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...