Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokaż piersi. Dzisiaj w Zamościu biust mierzą za darmo

Utworzony przez popek, 16 października 2010 r. o 10:02 Powrót do artykułu
a penisa panie mi zmierza?? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie potrzebują wolontariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również moge za darmo pania zmierzyc biust i to codziennie a nie tylko jednego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak obserwuje sobie ten sklepik ale zero ruchu, zero klientek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xasa napisał:
Tak obserwuje sobie ten sklepik ale zero ruchu, zero klientek.
ale jakoś sie trzyma ten sklepik. Moze gdyby kobiety w Zamosciu i okolicach wiedziały troche wiecej na temat odpowiedniego doboru biustonosza, w wiekszych miastach istnieje wiele tego typu sklepów i mają sie bardzo dobrze. Polki które mieszkają np. w Anglii mają pojecie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamościanka z uk napisał:
ale jakoś sie trzyma ten sklepik. Moze gdyby kobiety w Zamosciu i okolicach wiedziały troche wiecej na temat odpowiedniego doboru biustonosza, w wiekszych miastach istnieje wiele tego typu sklepów i mają sie bardzo dobrze. Polki które mieszkają np. w Anglii mają pojecie o co chodzi.
łał. Powiało wielkim światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popek napisał:
a penisa panie mi zmierza?? :D
A jak długo trzeba go szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani napisał:
A jak długo trzeba go szukać?
Wszystko zależy od Twoich umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni jak zawsze pisze w ostatni dzień że cos cię dzieje. może jak by wcześniej napisali o takie akcji to by więcej pan przyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
łał. Powiało wielkim światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
dziennik wschodni jak zawsze pisze w ostatni dzień że cos cię dzieje. może jak by wcześniej napisali o takie akcji to by więcej pan przyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sklepie na codzień dobierają właściwe rozmiary, więc kobitki nic nie straciły ze swej nieobecności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamościanka z uk napisał:
ale jakoś sie trzyma ten sklepik. Moze gdyby kobiety w Zamosciu i okolicach wiedziały troche wiecej na temat odpowiedniego doboru biustonosza, w wiekszych miastach istnieje wiele tego typu sklepów i mają sie bardzo dobrze. Polki które mieszkają np. w Anglii mają pojecie o co chodzi.
ech nie pitol w Anglii nie mieszkam a wiem o co chodzi a zamojski sklepik to porażka choć nieźle się reklamuje. Co do kobiet te które wiedzą zamojski sklepik nie ogranicza a te które nie wiedzą raczej 200zł na stanik wydawać nie zechcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dobrać odpowiedni stanik nawet za wyższą cenę, ale osobiscie nie wydaję więcej niż 70-80zł.Oczywiście wszystko zależy od zasobności portfela.Poza Zamościem również są świetne sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyna z gazowni napisał:
ech nie pitol w Anglii nie mieszkam a wiem o co chodzi a zamojski sklepik to porażka choć nieźle się reklamuje. Co do kobiet te które wiedzą zamojski sklepik nie ogranicza a te które nie wiedzą raczej 200zł na stanik wydawać nie zechcą
"krystyna z gazowani" a może "xxxx z konkurencji"... widać że ten fajny sklepik razi w oczy konkurencję. A reklama dźwignią handlu...:). Byłam w sklepiku i jest świetny - w końcu wiem że moje piersi są podtrzymane a nie włożone w worek za 50zł., ceny są od ok.110zł także nie szokują, a ty krystyno z "gazowni" zastanów się co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...