Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy zajeli sie błędami policji a umknęła inna wazna sprawa, dlaczego dopusił sie tego czynu , co było przyczyną samobójstwa , jakie błędy popełniła rodzina i szkoła. Każdy oskarża policjantów a nie zastanawiają się że gdyby znaleźli go dzień czy dwa po zaginięciu to i tak nie przywrócili by mu zycia. Ta cała nagonka na policje i prokuraturę niczemu nie służy może jedynie zmniejsza wyrzuty sumienia odpowiedzialnych za tą śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak przeprowadzili wewnętrzną kontrole to nie wykryli nieprawidłowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna, ... mafia czerwona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ub roku w małym miasteczku zimą zaginął chłopak i wszyscy go szukali a on podobnie się powiesił w drewnianej komórce na narzędzia ogrodnicze obok swojego domu na posesji u sąsiadki. Szukano go ze dwa miesiące aż sąsiadka sama znalazła przypadkowo. Tak własnie działa policja, tylko mandaty potrafią wypisywać i małolatów ganiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nikomu włos z głowy nie spadnie osobom odpowiedzialnym. Osoby które były przyczyną wskazanych nieprawidłowości muszą teraz się pilnować aby im w akcie zemsty nie dobrali się do dupy. Gliny nie wybaczają i nie zapominają tych przez których zostają wywołani do tablicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaginiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDE SIE ZABIJE BO OJCIEC MNIE WKURZA. TO WINA POLICJI. SCHOWAM SIE NA POLU NIE ZNAJDA MNIE PRZEZ ROK ZNOWU JAKIŚ KOMENDANT ODEJDZIE PRZEZ TO ZE JESTEM deb***EM I MNIE NIE ZNALEZLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regina2000 napisał:
IDE SIE ZABIJE BO OJCIEC MNIE WKURZA. TO WINA POLICJI. SCHOWAM SIE NA POLU NIE ZNAJDA MNIE PRZEZ ROK ZNOWU JAKIŚ KOMENDANT ODEJDZIE PRZEZ TO ZE JESTEM deb***EM I MNIE NIE ZNALEZLI
jestes deb***em fakt , ktos zyl w niepewnosci czy jego dziecko zyje a nie musialo tak byc. To jest ogromna tragedia rodziny a takie hamidlo zabiera glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do reginy2000: Na prade jestes deb***em dam ci jestes deb***em !!!dam ci jeszcze sznurek i zycze Ci aby ciebie w ogole nie znaleziono a twoje kosci zjadly psy. Nie obmawiaj nikogo w zyciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...