Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te konsultacje to jest śmiech. Jeżeliby one dotyczyły gminy to bym to rozumiał. Ale gdy to ma dotyczyć całego kraju to ktoś znów robi sobie jaja ze społeczeństwa a sobie "niby dobry wizerunek". Najlepiej to taki plan na podstawie stwierdzonych p-stw i wykroczeń może i powinna stworzyć sama policja. Cóż dają takie konsultacje ze społeczeństwem? A no to, że każda wioska lub dzielnica-jej mieszkańcy- w większości a może nawet w mniejszości wiedzą co dzieje się na ich terenie.A co dalej tego nie wiedzą. Mieszkańcy chcą by policja była w ich terenie przez 24h/d. a policjantów np. na około 2-5 tys. jest dwóch czy czterech i co oni mogą zrobić. Tylko wspólne działanie mieszkańców i policji może zapewnić właściwe zabezpieczenie terenu. Do władz udających, że znają się na działaniach policji: pozwólcie właściwym szefom policji, co do ich terenów, podejmować samodzielnie decyzję. A gdy będzie "bałagan" na tym terenie to wówczas podejmujcie interwencję. W innym wypadku policjanci zawsze będą swoje obowiązki postrzegać pod zachcianki "góry" i dlatego policja bądzie miała niskie notowania a Pan Błaszczak jeszcze niższe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mapy Zagrożeń - Kpina czy Bezpieczeństwo ? Komu i do czego potrzebne są takie "mapy" ? jaki cel ma tworzenie : mapy zagrożeń ? Jakie wnioski będą opracowywane na podstawie takich map ? To tylko niektóre pytania Konieczne do wyjaśnienia by "mapy bezpieczeństwa" były przydatne. Tworzenie takich analiz w skali kraju - to jakiś KOSMOS oparty na UROJENIACH. Jeżeli ma być to "komuś" przydatne - to mapa musi odnosić się max do rejonu gminy. Chyba, że potrzeba tworzyć " KOLEJNE DZIADY" - zamiast Mickiewicza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: