Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za kierownik, który nie zna podstawowych obowiązków policjanta? On kierował innymi ludźmi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może ten kierowca to znajomy kierownika.
0
Trzeba porządnie tępić tego POlicjanta, który głosował na Bronka.
0
jak kiedyś zadzwoniłem do komendy w Niemcach ze rolnik jeździ od lewa do prawa traktorem po całej szosie to mi powiedział, ze pewnie go nosi bo jest mu ciężko - taka jest policja - tego dyżurnego w Niemcach musiałem praktycznie zmusić do interwencji - i właśnie tacy ludzie za to, że maja mundur po 15 latach idą na emeryturę - a powinni do kamieniołomów trafiać
0
optimus rex napisał:
jak kiedyś zadzwoniłem do komendy w Niemcach ze rolnik jeździ od lewa do prawa traktorem po całej szosie to mi powiedział, ze pewnie go nosi bo jest mu ciężko - taka jest policja - tego dyżurnego w Niemcach musiałem praktycznie zmusić do interwencji - i właśnie tacy ludzie za to, że maja mundur po 15 latach idą na emeryturę - a powinni do kamieniołomów trafiać
to prawda, widze ze jestesmy za Kaczyńskim.
0
Co za prokurator, że nawet mając akta przed sobą nie potrafi porządnie przeczytać aktu oskarżenia, a pro po, publikacja dotyczy przedstawienia zarzutów, ciekawe, czy jeżeli sąd uniewinni tego policjanta za pomówienia tych dwóch ludzi to ten Pan prokurator też przeprosi w tej gazecie za te słowa, które wypowiedział na łąmach dziennika wschodniego? A może dołączył do nieprzyjaciół Policji, bo teraz to taki trend by jak najwięcej policjantów ukarać idąc pod rękę z kierownictwem w Zamościu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: