Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjne \"sreberko\" spłonęło w Sitańcu

Utworzony przez bart, 28 kwietnia 2015 o 22:23 Powrót do artykułu
Tak to jest jak sie wykonuje przerobki w aucie cywilnym chcac zrobic z niego radiowoz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ojoj jaka szkoda czekamy kiedy spali sie komęda główna !
0
karma zadziałała
0
niech se więcej kamer nawieszszają hahaa  
0
Mój Boże cóż za strata :D
0
I teraz zbiórka pieniędzy po gminach w powiecie. Jak nie dadzą (haraczu) to wyłapią gmine samochody. Przykład z innego powiatu.
0
Szatan upomniał się o swoje. Miejmy nadzieję, że pożar strawił także wszystkie kwity wypisanych mandatów w tym patrolu. 
0
Inni kierowcy nie pomogli gasić?! A to świnie;)
0
nie ma co sie cieszyc,teraz to dopiero beda łapanki,trzeba na nowy nazbierac, przeciez na piechote nie beda chodzic.......... :huh:  :angry:  :wacko:  :blink:  :ph34r:
0
szkoda że tylko jeden :(
0
Jeśli "biegli" Potwierdzą , że to Zwarcie Elektryczne , to Mechanik-Elektryk ma Przesrane !!!
0
Klaudia Schiffer ma przesrane, nikt więcej nie kupi Opla Vieśtry
0
OPEL DAS AUTO !! :D
0
A gdzie fotki na tapetę?
0
POŁY tak po prostu niedorośli do zabawy takim sprzętem,szkolić,szkolić i jeszcze raz szkolić. Te POŁY co nie przyswajają lub za wolno przyswajają  po prostu wypier dalac z roboty. Dość marnowania pieniędzy podatników.
0
A może Panowie z BSW coś nie dokładnie podlaczyli i doszło do zwarcia instalacji
0
chałupniczym sposobem montują w sposób urągający logice w autach dodatkowe urządzenia obciążające instalację elektryczną.
0
bo włączona przez 8 godzin  suszarka musiała spowodować pożar
0
I ten samochód miał legalizacje... Mierzył prędkość, śmiem wątpić czy te zamontowane kamerki są legalne.   Mam rower do oddania, może ktoś dorzuci drugi to będą mieli na patrol, bo piechotą...
0
Mi się wydaje, że doszło do ostrego tarcia w radiowozie zwanym rdzoplem i iskry spowodowały robotę. Blondyna nie smarowała;)
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: