Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny nalot na dyskotekowych DJ-ów

Utworzony przez stary, 16 lutego 2009 r. o 14:02 Powrót do artykułu
na takiej dyskotece to pewnie co 4 uczestnik jest pod wplywem narkowtykow , ale akurat to nie jest wazne. Istotna jest legalnosc muzyki. Ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Skoro na tym zarabiają to niech oddają to co się należy autorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
I bardzo dobrze. Skoro na tym zarabiają to niech oddają to co się należy autorowi.
nie dosc ze narkotyki na dyskotekach szaleją to jeszcze dzieci 16 - letnie chodzą napite bo im kazdy sprzedaje w barze alkohol.... i gdzie ta policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskoteka w Zwierzyńcu???? GDZIE? Chyba potańcówka (maleńka) Tu nie ma DYSKOTEKI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
I bardzo dobrze. Skoro na tym zarabiają to niech oddają to co się należy autorowi.
rotfl, autorowi ? połowę wysiorbie Zaiks jak nie więcej.... ale łatwiej dzieciaka z płytami zwinąć z klubu niż karków kradnących auta czy dresy drące ryja pod blokiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj.AdMix napisał:
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie
jak jestes taki dobry to sprobuj napasc na kogos policja to by widziala i wtedy dostaniesz do 12 lat wiezienia ale i tak balbys sie hehe pozdro wiesniaku i nie pisz glupot, ten co odtwarza musi oddac autorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko PAŃSTWO POLICYJNE!!!! to moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj.AdMix napisał:
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy
zalatujesz wiochą ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze grozi za to 2 lata wiezienie a tak naprawde nikogo nie wsadza za to do wiezienia dostana co najwyzej 2-3 lata w zawiasach plus grzywne a swoja droga prokuratorowie i policjancji maja punkciki prokurator za wygranie sprawy policja za dostarczenie do prokuratora winnego wiec oni wola latwy lup bo maja takiego samego punkta jak za morderce a nie musza sie starac.... i tak to wyglada w rzeczywistosci a z drugiej strony ktos ich musial podpier*ic bo rzadko sie zdarza aby policja od tak sobie zrobila nalot na "dyskoteke" bez zadnego nakazu, a zeby dostac nakaz to trzeba miec jakies zgloszenie (zeznanie kogos kto powiedzial "w tej dyskotece widzialem ze dj gra z pirackich plyt") mniej wiecej od strony prawa tak to wyglada..... pozdrowienia ze slaska eLo i chwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam serdecznie. Bardzo Ciekawy temat nam się urodził widzę - Otóż Serdecznie mi zal tych którzy wpadli - Niestety Polskie prawo jest takie a nie inne. Cieszy mnie jedno - ŻE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZY SIĘ TO GÓWNIARSKIE PODEJŚCIE DO OSOBY JAKĄ PREZENTUJE DJ - PREZENTER!!!! Ostatnimi czasy wyglaa to niestety taK: Na bierzmowanie koleszka dostanie komputer, Matka założy internet. Weźmie taki jeden z drugim i naogląda sie w internecie o DJ'ach. Pogra troszkę w jakimś radio i podłapie BAKCYLA. Napisze Mail do jakiegos klubu/dyskoteki - czy też pójdzie do REMIZY i naopowiada, że potrafi grać - za jedyne 200zł - co za tym idzie?? Szef dyskoteki (większość ma takie podejscie) "A zapłace gówniarzowi - grunt aby impreza była ok i ABYM ZAROBIŁ!!" <== SKĄD TAKI DZIECIAK MOŻE WZIĄŚĆ PIENIĄDZE NA KUPNO ORYGINALNYCH PŁYT CZY JAKICHKOLWIEK NOŚNIKÓW?? W większości to dyskoteki posiadają juz konsolę więc wystarczy takiemu tylko segregator i już!!... A gdzie legendarne kolekcjonowanie singli?? Gdzie te złote brzmienie oryginalnego CD'ka/ Vinyla?? Gdzie to RACJONALNE PODEJSCIE WŁAŚCICIELI DYSKOTEK?? Powiem wam gdzie - W PORTFELU-NA KONCIE!! Takie nadeszły czasy - TANIO ABY ZAROBIĆ.... Ja powiem szczerze gram juz od 6 lat - zbieram, kupuję kolekcjonuję wydaję koszmarne pieniądze na CD'ki i Vinyle - przy czym zarabiam na graniu 3x tyle co taki ŁEPEK - Lecz niestety ostatnimi czasy jest bardzo Ciężko - pozostały mi tylko stałe miejsca grania bo narobiło się tych "PSEUDO" Dj'i którzy nie mają tak naprawdęo tym pojęcia - bo Zbitować 2 kawałki to w dzisziejszych realiach jest bardoz proste (Stało się powszechne). Wielokrotnie miałem okazje grać nawet z tak zwanymi "Gwiazdami" Które to "tworzą" muzykę na komputerkach:D:D <=== Taki typek nie wie nawet co to jest CROSSOVER, czy ULTRACURVE - gdzie mowa o BALANCED CONNECTOR - znają się tylko na liczniku BPM!! Jak dla mnie to bardzo pozytywnie, że Policja zajmuje sie takimi sprawami ponieważ - Wykonawca nie robi utworów ZA DARMO, po to aby Ktoś tam sobie potem pograł !! Znając życie chce na tym zarobić!!!!!!!!!!! Choć wg. mnie zbyt mocne postanowienia i kary są za tego typu prezedensy - 2 lata czy jakiekolwiek więzienie - TO ZA DUZO!! Lecz niestety - POLSKA... Osobiście kupuję płyty nie dlatego, że się boję prawa polskiego - SAM DLA SIEBIE Poprostu uważam, że singiel jest wart kupna - więc kupuję... Ci którzy grają z nielegalnych płyt - powinni się WSTYDZIĆ sami za siebie - Bycie Dj'em stało się tak powszechne, aż łza się kreci w oku. Pozdrawiam tyh którzy mają to GDZIEŚ i myślą, że PLAY to PLAY Powiem im tak - GÓWNO PRAWDA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopak dobrze mowi ale jedna sprawa 200zl?? to chyba przesadziles ze tyle u was dostaja lebki:P u nas gowniarzeria gra po 50 zl badz za darmo...... a nastepna sprawa same "gwiazdy" zza granicy chocby niemieckiej ktorzy wystepuja w polsce sami graja z piratow.... nie mowiac o polskich "gwiazdach" teraz to kupuje sie tylko vinyle jesli chodzi o oryginal bo niestety nie ma gdzie kupic oryginalnej plyty aby z niej zagrac impreze.....? ani mix club ani dj promotion nie jest wstanie ani mnie ani moich znajomych na tyle zadowolic aby z tego zrobic dobra impreze wiec co nam zostaje? perelki na vinyla nowosci na piracie taka prawda bo zanim to wyjdzie na oryginale czy mix clubie to juz to bedzie oklepane i ograne.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...