Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore państwo aby żebrać na leczenie, tyle pieniędzy państwo roztrwania na głupoty a chorych się pozostawia samych sobie. Każą rodzić, bo mamy mały przyrost a nie pomaga się już narodzonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nasze państwo nie pokryje kosztów leczenia? Czyżby nie było warto? Wycenili życie ludzkie???? Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomózmy tej dziewczynce.Tu toczy sie walka o jej życie .Każdy z nas ma prawo żyć .Tu barierą wobec szansy na wyzdrowienie są pieniadze.Nie powinno zdrowie przeliczane być na liczby ...a jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżmy - razem możemy wiecej. Musi nam sie udać. Niech każdy wpłaci choc 10 zł. Do dzieła, kochani. Przed Andżelą całe życie..... Proszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżcie Angelice !!! Proszę !!! Angelika dostała szansę ! nie pozwólmy by kasa ją zmarnowała.Moja 8 letnia córeczka takiej szansy nie miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżmy chorej Dziewczynce!!! Postaw sie w jej sytuacji. Przecież życie ludzkie jest najważniejsze!!! Może kiedys i Ty będziesz potrzebował/a pomocy. Moja siostra takiej pomocy nie otrzymała, zabrakło jej tak niewiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżcie Angelice !!! Proszę !!! Razem możemy tak WIELE!! Dla Angeliki liczy sie naprawde czas,każda złotówka w Jej przypadku jest na wage ŻYCIA TEJ DZIEWCZYNY. Angeliko ja wiem że damy rade...a Ty walcz,walcz tak jak to robisz codziennie!!! Pozdrawiam B.D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://natalka1998pomoc.smyki.pl[/media] Wierzymy ze dobre serca wielu ludzi działaja cuda- pomózmy Angelice.Życie jest piekne jak mówi Natalka.... pozwólmy cieszycs ie Nim tej wspaniałej osóbce. marzena-mama Natalki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jej pomóc, bo wiem czo czują najblizsi.dopiero co odszedł mój chrześniak.( wrzesnia miał skonczyć 18 lat.Nie pozwólmy jej zgasnąć jak jemu..Ona musi żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, pomóżmy koniecznie. Całe życie przed Andżelą - wierzę, że tak jest. Ta dziewczyna musi żyć. Panów redaktorów proszę o naglośnienie tej sprawy. Dorota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Tygodnik Zamojski zainteresuje się historią Angeliki By dowiedzieli się i pomogli inni w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...