Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cała prawda o Zamościu, bieda, bieda i jeszcze raz bieda. I nie zmienia się nic!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co wy takie brednie wypisujecie ?,przecież Wincent Rostowski całą Europę wymalował na czerwono....tylko Polska- taki zielony listeczek dobrobytu . Ktoś jest bez pracy???Przecież aby obsadzić w Polsce wakaty to Tusk namawiał do powrotu wszystkich naszych emigrantów. Kiedyś Wojciech Młynarski spiewał taką piosenkę o układance z puzli i jak widzę nie straciła ona na aktualności,tyklo ktoś nam ciągle pieprzy o sukcesach,robi wodę z mózgu naszym dzieciom ,a one nie wiedzą jak słono przyjdzie im za to zapłacić.
0
tzn ponad 10% zamościan klepie biede , nawet za nieboszczki komuny nie było tak żle
0
kazek napisał:
tzn ponad 10% zamościan klepie biede , nawet za nieboszczki komuny nie było tak żle
a co na to ksionc proboszcz?????
0
ja chyba tez skorzystam, bo dzis zgubiłam portfel z pieniędzmi:(
0
W takim oceanie nędzy żyjemy.
0
Powiem Wam jak jest-bo też korzystam z opieki. Prawda jest taka,że z tych wszystkich biedaków to tak naprawdę tylko około 10-15 % to prawdziwi biedacy,a reszta to wprost próżniaki którym robić się nie chce!!! Wielu z nich pali i pije,a dary żywnościowe przehandlowują gdzieś na targu lub"po kątach" aby mieć za co kupić faje i alkohol. Opieka Społeczna jest nieudolną instytucją!-wystarczy aby tylko"delegacja"z Opieki poodwiedzała swoich "podopiecznych" z alkomatem-to by wtedy"wyszło szydło z worka"-i wtedy wszystkim nietrzeźwym odebrać zasiłki i prawo do darów i już by była "mega-oszczędność"-a jedynie dać im prawo do korzystania z darmowej jadłodajni dla ubogich. Myślę,że po takiej"nagonce z alkomatem" reszta nieprzyłapanych by się wystraszyła(tego,że nie wolno pić) i przynajmniej trochę by się opamiętała z pijaństwem i paleniem.
0
alosza napisał:
W takim oceanie nędzy żyjemy.
W jakim "oceanie nędzy"człowieku?!-co Ty bredzisz?!-Opieka Społeczna próżniakom "daje jeść"i kasę-a Ty TO "oceanem nędzy"nazywasz?! Kiedy w Polsce było tak,że leniów i próżniaków karmiono i kasę dawano??? Nasze matki musiały w kolejkach stać,aby"wystać"troszkę kiełbasy i cukru,itd. Może prawidłowe określenie powinno brzmieć"Ocean leniów, próżniaków,symulantów,alkoholików,narkomanów,palaczy-którym każda pomoc to za mało"! I tak jak kiedyś pisałem: prawdziwych biedaków to zaledwie może 10-15% jest,a reszta to próżniaki i lenie śmierdzące!
0
[quote name='bambo75' prawdziwych biedaków to zaledwie może 10-15% jest,a reszta to próżniaki i lenie śmierdzące! [/quote] A ty bambo75 do której grupy sie zaliczasz?
Ostatnio edytowany 13 marca 2010 o 18:42
0
mon napisał:
[quote name='bambo75' prawdziwych biedaków to zaledwie może 10-15% jest,a reszta to próżniaki i lenie śmierdzące! A ty bambo75 do której grupy sie zaliczasz?
Ja się zaliczam do II grupy inwalidów,straciłem zdrowie przy pracy na wsi-wypadek przy pracach polowych. Teraz korzystam z Opieki i nie wstydzę się tego,bo nigdy nie leniuchowałem,ponieważ mama na to mi nie pozwoliła,ciężką pracą każdy kawałek chleba zarabiałem i aby jeszcze "dorobić"to pracowałem w lesie.... Nie żałuję swego życia i tego,co osiągnąłem ciężką pracą-bo go "nie przegrałem"-a tego,co mi Opieka da to na pewno nie przepijam ani nie przepalam ani nie handluję. Teraz jest mi gorzej zarobić,dlatego korzystam z Opieki.
0
Hmm, czyli nie zaliczasz sie ani do leni, czy próżniaków, ani do tych iluś tam % biedaków.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: