Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wcale się nie dziwię, przecież stanowiska są obsadzane przez niejednokrotnie nieudaczne kolesiostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że P. kierownik się tłumaczy jak może. Ciekawe czy kontrolerzy z urzędu też dostali haftowane obrazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola pewnie była zapowiedziana i P. kierownik się do niej przygotowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nikogo nie oskarża, ktoś tu chyba myli pojęcia. jak by chciała oskarżać to by złożyła zawiadomienie do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu, prawda zawsze śmierdzi, więc lepiej jej nie pokazywać, tylko zamieść pod dywan i mówić, że jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani chyba też "kuku na muniu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała okazję pracować w tej placówce. Przez dwa lata widziałam jak terapeuci i kierowniczka organizują placówkę oraz zajmują się podopiecznymi. Z ogromnym zaangażowaniem i sercem. W początkach tworzenia placówki sama jeździłam sprzątać i porządkować na jej otwarcie dla dobra sprawy i nie płakałam, że mam studia i inne stanowisko. Wiedziałam po co to robię. Pomimo, iż już tam nie pracuję nie wypisuję bzdur i nie oceniam krytycznie bo było by to kłamstwem. Teksty oczerniające dział terapeutyczny oraz kierownictwo są wyraźnie tendencyje, odwetowe i podszyte ukrytą agresją. Myślę i mam nadzieję, że nikt o zdrowym rozsądku nie potraktuje tego poważnie. Panią Martę znam, czytając te oszczerstwa miałam wrażenie, że chodzi o zupełnie kogoś innego. Ja na miejscu paru osób osobiście wytoczyła bym proces o zniesławienie. O każdym miejscu pracy dzisiaj można napisać podobne bzdury. Pani pisząca sugeruje, m.in. że uczestniczka ma być przetrzymywana w szpitalu za pieniądze. Chyba Panią piszącą ten żałosny pamiętnik powinna się zainteresować prokuratura.... Z przerażeniem tylko patrzę jak niektórych cała ta sprawa cieszy i daje im chorą satysfakcję. Oni najbardziej powinni się nad sobą zastanowić. A odnośnie autorki tekstu- Boże uchroń mnie przed takimi współpracownikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Marta powinna iść na leczenie, ponieważ to jak się zachowuje w stosunku do ludzi z śds-u jest odrażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, już widzę, jak oni tam grzecznie i spokojnie zajmują się chorymi ludźmi. Wszędzie w takich ośrodkach i psychiatrykach jest pełno skurwysynów, którzy dokuczają chorym. Wiem, bo byłem w szpitalu i na oddziale była m.in. wściekła osa - pielęgniarka, co na każdego z ryjem wyskakiwała bez powodu. Było też np. przywiązywanie do łóżka za przeklinanie, ale złodziei za kradzieże już nie przywiązywali. Jednego gościa trzymali kilka miesięcy przywiązanego w izolatce, bo był upośledzony i czasem mu odwalało. Bo po co go pilnować, jak lepiej przywiązać na miesiące i mieć spokój, co nie? Sama ordynatorka tak zarządziła. A te pieprzone konowały, jakie tam pracują, nie potrafią nawet postawić właściwej diagnozy, bo mi zdiagnozowali coś, czego nie mam i nie wykryli czegoś innego. Oni są żałośni, potrafią tylko faszerować ludzi lekami, na tym polega "terapia", że robią z ciebie zombi niezdolne nawet do samodzielnego poruszania się. Takie są realia w Polsce, tu się gardzi ludźmi chorymi i faszeruje ich lekami do przesady, na żadną pomoc nie ma co liczyć. Mi tylko zaszkodzili ci "eksperci" ze szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierowniczka to ładna babka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowa kierowniczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opieką przebywają osoby upośledzone i z zaburzeniami umysłowymi- tak się wypowiada Kierownik ŚdŚ, chyba nie rozróżnia upośledzenia umysłowego od zaburzeń psychicznych bo nie ma zaburzeń umysłowych, poziom wykształcenia jest żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto wogole ja wybrał na kierownika powinni ja najpierw sama wyleczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta pani jeszcze pracuje czy ktos ja juz zwolnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś wie gdzie są wyniki tej kontroli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam prywatnie ta pania i takie zagrywki i odzywki calkiem mi do niej pasuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby taka prace wykonywac powinno sie miec wyksztalcenie odpowiednie i szacunek dla wszystkich ludzi a nie tylko "elity"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien ukazać się artykuł opisujący przebieg kontroli i wynik końcowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dobra wszystkich :wladz osrodka i podopiecznych powinno sie rozwiazac umowe o prace z ta pania i zakonczy sprawe Wladze tym sposobem zostaja czste i nie ciagnal by sie balagan za nimi inaczej wiesci na ten temat beda sie roznosic nadal a wladza bedzie odpowiadac i swiecic oczami za jednego pracownika;nie warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! czy wiadomo co z tą sprawą???????Czy sa juz wyniki tej kontroli???????? Czy ta sprawa juz została zaamieciona pod dywan??????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...