Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Mucha z wizytą w schronisku

Utworzony przez jogi, 23 czerwca 2008 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Jak o dobrostan zwierząt w schronisku ma dbać, ktoś kto jest jednocześnie hyclem. Mowa tu o kierowniku. Jego prywatna firma ma podpisane umowy niemalże z 30 gminami, w których odławia psy i zwozi je do schroniska w Zamościu. Jako kierownik powinien powiedzieć nie mogę tylu psów przyjąć bo nie mam miejsca i nie mam pieniędzy na ich utrzymanie. No ale skoro jest hyclem i odławia te psy za niemałą kasę, to przecież z tego nie zrezygnuje. A jak zrobić miejsce w schronisku na kolejne?? Same znikną. Wystarczy ich nie karmić i nie leczyć. proste i podłe zarazem:( A gmina na to wszystko patrzy i daje swoje ciche przyzwolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna teoria spiskowa kierownika, ze ktos czyha na przejęcie schroniska, bo przeciez to istna kopalnia złota. Jak zwykle nie widzi swojej winy; szkoda że nie wypowiedział się na temat hyclowskiej profesji oraz nieprowadzenia rzetelnej i przejrzystej ewidencji psów. Jest rozgoryczony, bo wysycha żródełko dochodów - prawdopodobnie zakazano przywozenia psów z okolicznych gmin. W schronisku nadal nie jest dobrze; chore psy, rozmnażanie suk, brak ewidencji, brak opieki lekarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy zdajecie sobie sprawe co działo sie w schronie przez minione 10 lat skoro to co teraz wyszło na jaw przeraża?wszystkie psy które tam kupiłam to wraki emocjonalne ,boja sie wyciagniętej do nich dłoni ,na widok mężczyzny sikają pod siebie i z podkulonym ogonem uciekaja to nie jest normalne ,szczeniak na widok pracownika który otwierał klatke w,której sie znajdował zaczyna wciskać swoją przerażona mordke w najdałszy kąt klatki to cholera jak czytam taki pierdoł ,że kierownik robi co może to krew mnie zalewa ,bo albo się kocha zwierzęta albo nie i dopóki będą tam pracować osoby bez serca i wrażliwości to sytuacja tych i tak udreczonych przez ludzi zwierząt się nie zmieni . widziałam schrony gdzie pracuja dwie osoby i widziałam tam masę psów z naprawdę usmiechnietą mordką rozmowa z takimi ludzmi tylko to potwierdzała , więc można !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego władze miasta tolerują podwójny interes kierownika?Pozwalając pozostać mu na stanowisku wypaczają obraz naszego uroczego miasta.Nawet jeśli nie ma kwalifikacji w tym kierunku ,chociaż niech ma serce dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ, że też wszyscy dają sie nabrać na te dyrdymał, które kierownik wciska!! Siedzi na ramieniu swojej ofiary i słodkim głosikiem pi...., a do tego talent to on akurat ma. Na polityka go!! Bajki typu, że pies się tak zasuszył w schronie, bo oni gotowane, tzn. śrutę jęczmienną dają, a jak się okazało to on na suchej karmie był nauczony, a oni to późno odkryli, to ja znam na pamieć, rutynowy kicz, którym karmi wszystkich! Boże słyszysz i nie grzmisz!!! Psy z tego schronu to i trawę by jadły, gdyby miały do niej dostęp!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOŻNA WINIĆ KIEROWNIKA TYM CO TAM SIE WYRABIA, ON SAM JEDEN NIE MOŻE ZAJĄĆ SIĘ WSZYSTKIM. TEN CZŁOWIEK I TAK MA NA SWOJEJ GŁOWIE WSZYSTKO ZWOZI ZWIERZETA Z RÓŻNYCH MIEJSC ZWOZI ŻARCIE I TAKIE TAM INNE RZECZY A DO OPIEKI NAD ZWIERZETAMI MA PRACOWNIKÓW, TYLKO PEWNIE ŹLE WYBRANYCH BO DO MIEJSC TAKICH JAK SCHRONISKA POTRZEBA LUDZI O WIELKIM SERCU I CIERPLIWOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olciu! te starania "kierownika"widoczne sa jako psie szkielety na zdjęciach.Czas z tym skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olcia4551 napisał:
NIE MOŻNA WINIĆ KIEROWNIKA TYM CO TAM SIE WYRABIA, ON SAM JEDEN NIE MOŻE ZAJĄĆ SIĘ WSZYSTKIM. TEN CZŁOWIEK I TAK MA NA SWOJEJ GŁOWIE WSZYSTKO ZWOZI ZWIERZETA Z RÓŻNYCH MIEJSC ZWOZI ŻARCIE I TAKIE TAM INNE RZECZY A DO OPIEKI NAD ZWIERZETAMI MA PRACOWNIKÓW, TYLKO PEWNIE ŹLE WYBRANYCH BO DO MIEJSC TAKICH JAK SCHRONISKA POTRZEBA LUDZI O WIELKIM SERCU I CIERPLIWOŚCI
zwozi psy. No jasne z tego ma kasę bo jest HYCLEM!!!!!!! za 90zł roboczogodziny! A jedzenie?? Hmmm jakie jedzenie, jak psy sa głodne. Więcej robią tam pracownicy niż ten "wspaniały" kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który interes jest mu bliższy-opieka nad zwierzętami czy hyclostwo?Niech się określi!Obserwując sytuację w schronisku , wniosek jest prosty.Wstydzę się za wszystkich zamojszczan , że warszawskie stowarzyszenie Arka znajduje domy psom ze schroniska w całej POLSCE!Czy mieszkańcom naszego miasta jest brak wrażliwości , że tolerują biznes jednego człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten człowiek jeszcze rządzi w schronisku? Mimo tylu uchybień, zaniedbań, zagłodzenia zwierrząt i braku ewidencji, a przede wszystkim, co wszyscy podkreslają tego, że jest zwyczajnnym hyclem, a nie miłośnikiem psów. Dyrektorze ZOO - to nie do wiary! Hycel jako szef schroniska dla bezdomnych psów. Nic dziwnego, że mówili o tym w teleekspresie i panoramie lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani poseł nie poniszczyła sobie butów za 3200 zł. bo było by wielką szkodą. a może przeznaczyła by pieniądze za te butki na rzecz schroniska. Chociaż nóżki by jej zmarzły. Szkoda mówić i pisać najlepiej nie głosować w przyszłości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...