Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł szantażowany przez prostytutkę chce być burmistrzem

Utworzony przez sucz, 22 września 2014 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Czytam tekst, jestem lekarzem a nie przeciętnym czytelnikiem i co - podobno, prawdopodobnie . Ludzie to zeznania oskarżonych. I wy wierzcie w te bzdury. Skoro ten poseł startuje to zachowuje się honorowo. To wyborcy decydują i znają człowieka.
"Jestem lekarzem" no też mi autorytet :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program kandydata jest ciekawy, ale dosyć mocno okrojony. Nie widzę możliwości oddania głosu na człowieka lubiącego się zabawić, a jednocześnie nieprzychylnego powstaniu kilku oficjalnie działających agencji towarzyskich, które można byłoby przyciągnąć do naszego miasta zachęcając preferencyjnymi podatkami oraz dopłatą z budżetu obywatelskiego, aby każdy szanujący się mężczyzna raz w miesiącu mógł tak, jak poseł...za darmo! Oczywiście jest jeszcze odrobinka czasu do naprawy tego błędu i już dzisiaj powinniśmy przeczytać, że w Biłgoraju zainwestujemy w dwa nowe kościoły, trzy kaplice oraz co najmniej dwa "domy schadzek" zatrudniające (oby  nie było grzechu) jedynie absolwentki KUL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tekst, jestem lekarzem a nie przeciętnym czytelnikiem i co - podobno, prawdopodobnie . Ludzie to zeznania oskarżonych. I wy wierzcie w te bzdury. Skoro ten poseł startuje to zachowuje się honorowo. To wyborcy decydują i znają człowieka.
Ooohoho jakie pani ma mniemanie o sobie. Bo ona jest lekarzem a nie przecietnym czytelnikiem. Tym wstepem sie kobieto zdyskredytowalas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą na niego głosować wszystkie k.. - jak w Kraśniku na byłego burmistrza,PC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma tupet i parcie! Mam nadzieję, że ludzie nie zapomną o jego drugiej twarzy i niemoralnym prowadzeniu się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dziwi Was obowiązkowy termin w takich newsach, jak "prawicowy" - umieszczony na honorowym pierwszym miejscu?. Dzięki staraniom naszych redaktorów i nie tylko ma szanse stać się w przyszłości obraźliwym epitetem.   Żadna lampka się nie zapala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam w systemie na sporcie dziennie do 1000zł dzięki stronie: bogaty-typy pl Dzięki za system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie dziwi, że polityków socjalno lewackich ugrupowań typu PiS, czy SP nazywa się "prawicowymi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem czemu ma nie startować. Ma program, chce coś zrobić czemu nie. Przecież to my będziemy głosować. Albo go wybierzemy albo nie. Każdy może startować._________________Tani wynajem samochodów Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu Wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu 2 osoby zgineły. 6 rannych (dwoje dzieci) Kobieta spowodowała wypadek miała prawie 4 promile alkoholu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu   wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...