Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czego nie podaliście tego przed wyborami, i dlaczego w rubryce na Wiejskiej w wydaniu piątkowym plujecie tylko na prawicę i na pis, a nie na palikota, zlew i innych????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Żmijan ! To się pan pPOpisał , jak cała pańska partia . Co teraz ? Lejce zabrane , partia POszła W PiS du . Jak tu żyć ? Może na rower i rybki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie buraka udoopili, nie będzie płatnych dróg szybkiego ruchu dla plebsu a bezpłatnych dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu ten artykuł nie ukazał się przed wyborami
po to peowska tubka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu ten artykuł nie ukazał się przed wyborami
po to peowska tubka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu ten artykuł nie ukazał się przed wyborami
po to peowska tubka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten żmij to lekarz , czy ministrant , że tak na biało się zerżnął ? Kufajka i beret bardziej by mu pasowały do facyjaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie dojechał, mosiek jeden. Buhahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są punkty karne? Są chyba punkty ale nie karne. Punkty to punkty nic chyba o karności nie zapisano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to,że nadmierna prędkość jet przyczyną większości wypadków to g...o prawda,ale że jemu zabrali prawko to dobrze,po kiego grzyba wymyślił takie głupawe prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Niech to dotknie nareszcie tych co to ustalili. Ja też straciłem.... A jestem bardzo ostrożnym kierowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan BÓG nierychliwy ale sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby się jeszcze zaostrzyć np za dwukrotne przekroczenie -aktualnie, żeby stracić PJ w strefach ograniczenia prędkości do 30km/h (ul. Gliniana), trzeba przekroczyć 80km/h, a za 2krotne wystarczyłoby 60km/h ......... nie ma za co :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego redakcja ukrywała tę wiadomość przez tydzień??? Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierujący policjant nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem zgodnie z ustawą też powinien stracić prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 10 pkt!? Przecież jak zostałem zatrzymany to Pan w białej czapce powiedział mi, że tu punkty kumulują się jak w totolotku. 10 pkt za przekroczenie prędkości, powinien dostać jeszcze za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Resztę pozostawiam do własnych wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zawodowym kierowca, a mimo to uważam ze powinno sie odbierać prawko idiotom za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mała uwaga..."mandat w wysokości 400-500 zł i utrata 10 punktów karnych" Punkty się dostaje, nie traci... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja nie ukrywała . Informację tę czytałam w piątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennikom zatrzymywania prawa jazdy polecam ten artykuł, może przejrzą na oczy. http://certare.pl/wp/propagandowych-glupot-policji-ciag-dalszy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...