Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszła na grzyby, zacięła się nożem. Gdy ją znaleziono już nie żyła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 o 20:47 Powrót do artykułu
na grzybach cięła się po szyi, coś tu nie tak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to jest tętnica żylna??
0
Nie wiem jak można sobie przypadkiem przeciąć tętnicę szyjną, ale w lesie to jedno mi wydaje się bardzo prawdopodobne. Panią ugryzł komar w okolicy tętnicy. Odruchowo chciała go zabić, a że w ręce miała nóż to nieszczęście gotowe :/
0
Ot macie fantazje komentowania, normalnie mozna sie w lesie potknąć trzymając nóż do góry spadajac na ręce można sie ugodzić, Hanka uwielbiała chodzić na grzyby, była normalna osobą i nie tagneła by się na zycie więc nie piszczie głupot i nie wymyslajcie teorii. Pokój jej duszy...
0
Kobieta po prostu się przewróciła nadziewając się na nóż który przeciął tętnicę.
0
Chciała się kobieta podrapać albo odgonić owada.
0
to tak samo było z tym muslimem w hamburgu ,znał słabo niemiecki ,a cięgle sie pytał allachu dziebarr i jak nasi turyści pokazywał to na migi ,a że przypadkowo zupełnie miał w ręku nóż ostry ,to przypadkowo zupełnie, uszkodził machając łapami 4 tubylców niemickich
0
Jejku, żal mi tej kobieciny, niech spoczywa w pokoju :(
0
Mój Boże. Śmierć na tysiąc sposobów. Pokój jej duszy [^]
0
I tak bywa w życiu. Szkoda, że nikt nie poinstruował ją o ucisku tętnicy. Ale do tego potrzeba byłoby lusterka. Głupia sprawa. Ten nożyk musiał być naprawdę ostry. Naprawdę szkoda kobiety. Powinna wczasować, a życie zmusiło do dalszej pracy.
0
Nagroda Darwina 2017 pośmiertnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: