Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił rowerzystę na przejeździe dla rowerów. 61-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2018 r. o 10:14 Powrót do artykułu
80 lat i za kierownica? Ja sie pytam gdzie rodzina tego Pana? Nie wie ze stwarza on zagrozenie dla siebie i innych? No to teraz pojdzue siedzieć za potracenie na pasach.... szok i wyrazy współczucia dla obu rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo przez przejście to się rower przeprowadza. Ten juz się nie nauczy ale inni może wyciągnął wnioski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety siedzieć nie pójdzie bo jest w takim wieku + pewnie się na coś leczy że do więzienia się nie nada. Ale prawda jest taka że osoby w takim wieku tj 75+ powinny do jasnej pogody na drutach robić majtki dla wnuczków lub ogródki działkowe pielić a nie autem jeździć. Przecież taki człowiek często gęsto jest schorowany, może zasłabnąć podczas jazdy i wjechać w ludzi, nie dowidzi dobrze, nie ten refleks i ocena sytuacji. Niech że w końcu ktoś coś z tym zrobi. Dla mnie taki dziadek jadący 60 na godzinę za miastem jest gorszym zagrożeniem niż małolat jadący 120 bo małolat jedzie i jedzie a dziadka trza ominąć i kombinować i się wkur....bo drogę tarasuje trzymając się kurczowo obydwiema rękoma kierownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, Gość, przeczytałeś artykuł? Przejeżdżał przez przejazd. Piesi na przejściu mają pierwszeństwo, rowery na przejeździe również. Chyba, że w tej twojej wiosce nie ma przejazdów i nie wiesz jak to w cywilizowanym świecie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego rowerzysty. ODSZKODOWANIA513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez przejazd rowerowy to się rowerem przejeżdża - nie można po nim przeprowadzać roweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jedziesz ulico to przez przejścia przejeżdżasz normalnie. Jak jedziesz rowerem po chodniku albo ścieżce rowerowej to musisz zleźć i przeprowadzić. I tylko wteydy masz pierszeństwo. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy rower przez przejazd rowerowy się przeprowadza?Bo z tego co wiem jeszcze wczoraj należało nim przejeżdżać i był zakaz przeprowadzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej ulicy był zmarły rowerzysta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widzę, że niektórzy źle interpretują przepisy. nie wnikam w przyczyny wypadki ale wnikam w komentarze. na przejeździe rowerowym obowiązują podobne zasady jak na przejściu dla pieszych. po pierwsze aby wjechać na przejście dla rowerów, należy najpierw upewnić się, czy możemy wykonać manewr i czy nie wymusimy pierwszeństwa przejazdu. więc tak jak na przejściu dla pieszych. kolejna sprawa, mamy pierwszeństwo, gdy już na przejściu jesteśmy. dlatego denerwują mnie wpisy tego typu. przez przejście, wolno przejechać ale tylko w odpowiednio oznaczonych miejscach. dlatego przejeżdżający przez zwykłe przejście dla pieszych nawet jeżeli jadą ścieżką dla rowerów to popełniają wykroczenie. przejazd jest możliwy tylko w specjalnie wyznaczonymi miejscu znakiem d-6a lub d-6b. tylko tam, albo aż tam. ps. niestety jeżdżąc po zamościu, nie raz nie dwa widują rowerzystę, który pomyka rowerem przez przejście "tylko dla pieszych" albo wymusza pierwszeństwo pojazdom przejeżdżając przez przejście rowerowe bez upewnienia się czy może wykonać manewr. dla przykładu niedawno jechałem autem i wy***ył centralnie przede mną rowerek, którego kierowca nawet nie spojrzał czy może przejechać. sam często jeżdżę rowerem i dlatego z bólem muszę przyznać, że kultura jazdy rowerem w hetmańskim grodzie jest zerowa, albo innymi słowy - całkowicie jej brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...