Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrąciła rowerzystę. 66-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2016 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Czy rowerzysta miał kask? coraz więcej słyszę o wypadkach rowerzystów nie koniecznie z udziałem samochodów. Prawie każdemu wydaje się że wydatek 150 i wiecej zł jest nie potrzebny zacytuje " ja jeżdżę lasem", "mało jeżdżę po co mi " a potem " tylko chciałęm przejechać przez krawężnik" i lądowanie na chirurgii ( cytowałem 60latków) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga to nie jest odpowiednie miejsce dla rowerzystów. A już na pewno nie droga krajowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz ,zaraz to kierująca 28 latka najechala na rowerzystę a nie odwrotnie więc nie piszcie tu o braku kasku rowerzysty !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie dokladnie sie to stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zawieźli go do Szczebrzeszyna to nie miał biedak innego wyjścia....niestety[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zwalnia od myslenia szczegolnie jak sie siedzi za kierownica . Rowerzysta to taki sam uczestnik ruchu jak kierowcy aut. Tylko u nas traktuje sie rowerzystow jako gorszy sort bo jade samochoden wiec jestem GOŚĆ!! Teraz ja zezra wyrzuty sumienia (mam nadzieję)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie ! To tragedia dla obu stron , jednej stronie życie zabrano drugiej co to za życie z taką świadomością....A małe dzieci trzeba wychowywać....ja łączę się w bólu z rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...