Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar komisu meblowego w Zamościu

Utworzony przez MAG, 20 sierpnia 2013 r. o 10:47 Powrót do artykułu
widziałam ! wygladalo to strasznie  szczerze mowiac , ogien byl ogromny a dym unosil sie do samego rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy komis miał instalację alarmową z czujnikami dymu? W przypadku pożaru w nocy najlepsza instalacja jest taka, która powiadamia właściciela. Jeżeli instalacja alarmowa nie obejmuje czujników dymu, to wygodnym rozwiązaniem są czujniki autonomiczne, np. Firetext, które nie wymagają centrali. W razie wykrycia dymu powiadamiają sygnałem i SMSami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy komis miał instalację alarmową z czujnikami dymu? W przypadku pożaru w nocy najlepsza instalacja jest taka, która powiadamia właściciela. Jeżeli instalacja alarmowa nie obejmuje czujników dymu, to wygodnym rozwiązaniem są czujniki autonomiczne, np. Firetext, które nie wymagają centrali. W razie wykrycia dymu powiadamiają sygnałem i SMSami.
Na pewno byś się ucieszył z sms-a o 3 nad ranem - "Twoja firma właśnie spłonęła, możesz spać spokojnie, rano nie musisz się zrywać z łóżka do pracy". Co z tego, że wiesz o pożarze "z pierwszej ręki" -i tak go nie ugasisz. W "normalnym budynku" może i miałoby to jakiś sens, ale nie w drewnianym baraku obitym azbestem. Równie dobrze mogą cię informować o zapaleniu stodoły pełnej suchego siana - na pewno zdążysz ją ugasić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...