Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znajdzie się kruczek i Zamoyski wykupi co trzeba. Jaki to jest argument, że ma zameldowanie czasowe? Zaraz zrobią mu stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj majstrują chłopaki, majstrują. Morandówka, Generałowka, Prezydentówka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Co to wszystko za kicha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy hrabiowie powinni być tak pazerni ? Jak zwykłe chamy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawni sekretarze partii to małe pikusie w stosunku do dzisiejszych potrzebujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest niczym nowym w Zamościu że świta rządząca wykonuje prace pod prywatne inwestycje za pieniądze z budżetu, a mieszkanie Zamoyski i tak kupi jeśli nie na siebie to na rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ferens jest sztandarową konsultantką Dziennika. Mam pytnie ile Pani Ferens podczas 30 letniego zamieszkania w mieszkaniu komunalnym wydała na polepszenie swoich warunków bytowych ?. Najwygodniej płacić grosze czynszu i nic nie robić tylko wymagać remontów za pieniądze społeczne. Niech Dziennik zainteresuje się co robią i gdzie mieszkają dzieci w/w Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu mają do rzeczy dzieci pani Ferens? Ktoś tutaj naprawdę jest dobrze poinformowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGL powinien być najbofatszą spółką miast. To tutaj odprowadzane są wszystkie czynsze z kawiarni Starego Miasta, pubów i sklepów. Tylko czynsz płacony przez Wlocha to góra pieniędzy. Gdzie te pieniądze są, jeśli nie idą na remont komunalnych budynków. Dlaczego takiego pytania nikt dotychczas nie zadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna zagwozdka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłam się w Zamościu czuję wielki sentyment,patriotyzm do tego miejsca na Ziemi uważam, że radni powinni wystąpić o darmowe przekazanie mieszkania jako honorowemu przedstawicielowi tak zacnego rodu,który tyle dla tego regionu zrobił .Z zastrzeżeniem,że nie mogliby tego w przyszłości sprzedać, a służyło by dla członków rodu gdyby przebywali w Zamościu.Zaznaczam,że nie mam w tym żadnego interesu.Wychowałam się na wsi, gdzie rodzice prowadzili gospodarstwo,które położone było w majątku należącym do tego rodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest z tymi kamienicami do cholery! Pomysły na rozdawnictwo, niedomówienia, jakieś zakulisowe rozgrywki. Stare Miasto w Zamościu jest dobrem narodowym, a nie prywatnym. Zwłaszcza jeśli chodzi o kamienice przy Rynku Wielkim. Naprawdę z tym prezentem dla rodziny Z. to jakiś dziwaczny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...