Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A chodniki nie odśnieżone...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
0
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
0
mieszkaniec napisał:
A chodniki nie odśnieżone...
Noooo, normalka, hrabia dał hrabiemu. To są koledzy ze szlachty, jeden z Klemensowa, drugi z Budy Ruskiej, należało się to mu dał...
0
Historia lubi sie powtarzac.Byla jedna partia PZPR i sie odznaczali ,dzisiaj jest tez juz jedna PO i tez sie odznaczaja.I jak tu ma byc dobrze?
0
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
0
Jan napisał:
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
Oczywiście, że tak, ma pan rację. "Głosujcie na mojego kolegę Bronka" - tak mogliśmy przeczytać w TZ, którego od tamtej pory nie kupuję i nie czytam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: