Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent nie zaprosił radnych? "Nie zostało złamane ani prawo, ani dobre obyczaje"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2016 o 15:15 Powrót do artykułu
To jest normalne dla członków PiS, rządzenie według własnego widzi mi się, bez patrzenia na prawo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy doczekam czasów, kiedy radny przestanie być partyjniakiem. Może pora wprowadzić zasadę, że członek partii nie może kandydować na radnego.
0
Typowo pisowskie. Tylko my. Żadnego liczenia sie z innymi. Totalitaryzm raczkujacy. Dyktatury jednej opcji. Pis do odsuniecia od wladzy za tą butę.
0
Platformen guten morgen :)
0
0
0
i dobrze !
0
Nie wiem czy doczekam czasów, kiedy radny przestanie być partyjniakiem. Może pora wprowadzić zasadę, że członek partii nie może kandydować na radnego. Ci ludzie z platformy i ich popleczników są nie do wytrzymania
0
Ten goscio ze zdjecia szykuje sie do snu, ze taka nienaturalna pozycje do zdjecia przyjal?
0
radni nie przyszli bo pomagali młodzieźy pacyfke na rynku ułożyć. Na miejscu rodziców tych młodych ludzi skorzystałbym z dyscypliny. Przez tydzień na d.... taki jeden z drugą by nie usiedli. Przecież to jawny znak pogaństwa i okultyzmu. Poszukajcie w internecie. "Pacyfka noszona przez młodych idealistów, wyraża ich przekonanie, że wojny są złe. Ale warto, aby wiedzieli oni, że jest to jeden z symboli satanistycznych i aby podjęli we własnym sumieniu decyzję, czy chrześcijanin może nosić symbole kultu Szatana. I nie jest tu istotne, czy wcześniej był to symbol pacyfistów, czy satanistów."
0
0
jak niektórym udało się zdać maturę? w słowniku języka polskiego pjn napisali: "ignorancja «nieznajomość czegoś lub brak wiedzy z jakiejś dziedziny» • ignorancki • ignorant • ignorantka" ***sjp.pwn.pl/sjp/ignorancja;2561161.html jak mamy rozumieć wyrażenie "ignorancja wobec mieszkańców" ?
0
do podpis -niedouczony filozofie ,
0
podpis i jeszcze studia skończyli...
0
oni wszyscy tacy sami tylko dbaja o swoja *** i koryto jak w calej polsce
0

Dodaj odpowiedź: