Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent z przeceny. Kompromitująca reklama w Zamościu

Utworzony przez hetman, 17 września 2009 o 16:43 Powrót do artykułu
napewno za darmo to czyni ... ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent kusi obniżoną ceną też w gazetkach reklamowych na pierwszej stronie .Jest w koszyku na ulotki przy każdej klatce schodowej !......ciekawe czy na to wyraził zgodę, bo pewnie nakład jest duży........ bez komentarza
0
Bardzo śmieszna fota.
0
przyjedz do zamościa i zobacz w realu to dopiero śmiech (aż się niedobrze robi)
0
BRAWO ZA WYMYŚLONEGO 50 LATKA - KOCHANI REDAKTORZY.
0
Nie jestem wymyślonym 50-latkiem a myślę podobnie. To musiało być jakoś dograne.
0
Prezydent jest osobą publiczną. Tu niczego nie można się czepić.
0
Reklama jak reklama; jest mi obojętne kto i co reklamuje. Jednym to a innym co innego smakuje. Cel osiągnięty! JEST GŁOŚNO O TARGACH. Takie czasy, że za parę lat to będziemy się dziwić takiemu "oburzeniu". Co innego powinno mieszkańców Zamościa bulwersować!!!! Przemysłu to ni widu ni słychu, firmy to takie co ledwo ledwo, a najgłośniejsi są ci co nic nie robią!!!! Więcej pokory święto..... ...szki!
0
Dzięki takim działaniom rozreklamowano zarówno imprezę jak i samego prezydenta, szum wokół wykorzystania jego wizerunku jest darmową promocją! Tyle odnośnie samej imprezy. Jeśli chodzi o autorów tego artykułu - powinni zwracać więcej uwagi na gramatykę i stylistykę w swoich materiałach.
0
To komendant Gramatyka ma coś z tym wspólnego?
0
Ten kujawa to idiota - jego zachowanie powinno być dojrzałe, a jest strasznie chamskie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: