Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Zamościa zarejestrowany jako TW \"Hrabia\"

Utworzony przez chart, 6 stycznia 2009 r. o 18:56 Powrót do artykułu
Realizm >żelaznej kurtyny< polegał m.in. na tym, że każda osoba, która wyjeżdzała na Zachód czy turystycznie, do rodziny, szkółki, zawodowo miała kontakt z Sbecją. Myslę, że w tamtym czasie było też i odwrotnie. >Turysci< przyjezdzający do nas też mieli kontakty ze swoimi służbami. Każda osoba mająca coś wartościowego, interesującego była w kręgu zainteresowań służby bezpieczenstwa. Ba, dalej, przecież każdy kleryk miał załozoną teczkę i były organizowane spotkania z nim. Dlatego dochodzę do przekonania takiego, że jesli ktoś nie miał teczki, nie był agentem, to znaczy, że był cienias. Np. znam takiego jednego, który nie ma karty kredytowej, prawa jazdy, jedynie gdzie wyjeżdzał to nad zalew Zegrzynski, nie wie co to kobita i chłop ponad ma grubo d pół wieku. Czy taki mógł być w centrum zainteresowania sbecji?. Postępowanie IPN wobec im niewygodnym ludziom utwierdza mnie w przekonaniu, że że z nich to histerycy dobrani wg klucza -jeśliś endek to jesteś swojak-masz robotę w IPNie. Do dupy z takimi pseudoinformacjami IPNu że taki a taki to agent,,,,. Z powodzeniem można odwrócić sytuację i stwierdzić, że ci pierwsi to ofiary pękniętej gumy, którzy dorwali się do akt bezpieki i szukają sensacyjek, po to by zaistnieć. Ja teraz już wiem na pewno, że - ta partia- która w programie wyborczym przedstawii logiczne i jasne reguły funkcjonowania IPN, to ma mój głos wyborczy. Jestem z Panem Panie Prezydencie. Jan Zamoyski Prezydentem RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety. Prezydentem Najjaśniejszej Rzeczpospolitej jest przedstawiciel naszej nowej, wybitnej klasy politycznej...... Akademio Zamojska -WRÓĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...