Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z wydzialem niesprawiedliwosci sie dzieje Jak jedni oskubia paczkomaty do 12 lat wiezienia Jak gina miliony wyroki z nadzwyczajnym Zlagodzeniem kary lub dobrowolne poddanie sie jej Od czego to zalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest leczenie pozajelitowe. co za ignorant to pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy kradniesz miliony to się dzielisz kasą i masz nadzwyczajne złagodzenie kary,złodziej się cieszy i wymiar nie sprawiedliwości,kumasz gościu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, Tomuś... Tomuś...   By były pracownik Departamentu Kontroli Lubelskiej Regionalnej Kasy Chorych takie rzeczy robił? Czy Ty naprawdę myślałeś, że to się nie wyda?   To, że w miejsce Lubelskiej Regionalnej Kasy Chorych powstał Narodowy Fundusz Zdrowia jeszcze nie znaczy kotrole są mniej skuteczne niż kilkanaście lat temu. Śmiem twierdzić, że jest odwrotnie.   Jako były pracownik LRKCh powinieneś wiedzieć jedno - nie warto oszukiwać, bo wcześniej czy później to wyjdzie na jaw. Kontrola - wcześniej LRKCh a teraz NFZ, to wykryje. Powiesz, że nie mam racji? Jeśli jej nie mam to dlaczego stajesz przed sądem w charakterze oskarżonego? Myślałem, że jesteś rozsądnym facetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żywienie pozajelitowe   wikipedia można poczytać na czym polega.Nauka jest za darmo kosztują książki.Dla wpisu z godz.8.06.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lokalny. Czytaj teksty ze zrozumieniem a zaoszczędzisz trochę czasu. żywienie to nie leczenie pozajelitowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...