Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepsze co Kokowski może zrobić dla każdej inicjatywy, to jej nie firmować i utrudniać pracy innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ze nie chce firmowac swoim nazwiskiem, czegos co mu sie nie podoba. Andrzej Kokowski jest "firmą" samą w sobie! To fanatyk Gotów. "...bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy"(J. MOsdorf). Tak trzymać profesorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się kończy sprowadzanie wszystkiego do mamony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale tak na dobrą sprawę co to oznacza "nie chce firmować swoim nazwiskiem"???? I co na to Goci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest panie burmistrzu, że jak ma się wkoło siebie małych, zawistnych, zakompleksionych i NIEKOMPETENTNYCH ludzi to każda, nawet najlepsza inicjatywa zostanie zmarnowana. Czy Pan naprawdę nie widzi, że ludzie z pana nadania są bezużyteczni a wręcz szkodzą?! Nie tylko Panu, ale również całemu miastu. Pan doskonale wie o kogo chodzi, dlatego nie ma sensu tutaj o nich się rozpisywać. Zawiódł pan nadzieje w panu pokładane, przede wszystkim poprzez TRAGICZNY dobór współpracowników. To nie oni Pana wybrali tylko mieszkańcy Hrubieszowa, niech Pan o tym nie zapomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest katastrofa jakby prof Kokowski miał nie brac udziału przy Gotani. Przecierz Gotania bez Kokowskiego to jak Watykan bez papieża. Liczę na to że Pan profesor zmieni zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesorkowi już całkowicie w główce się poprzewracało. Tyle na ten temat. Zakompleksiony SBek który nie może być rektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam ze wniosek został napisany przez zewnetrzna firmę :)za niezłą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza wie lepiej Panie Profesorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj jakis dowod ze Kokowski był SBekiem, albo nie oczerniaj ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lista Wildsteina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOP napisał:
I bardzo dobrze ze nie chce firmowac swoim nazwiskiem, czegos co mu sie nie podoba. Andrzej Kokowski jest "firmą" samą w sobie! To fanatyk Gotów. "...bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy"(J. MOsdorf). Tak trzymać profesorze!
Kokowski to nadęty bufon i pomylony fanatyk. Jego a-naukowy fanatyzm gołym okiem widać w miernych publikacjach jego autorstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby prof.Kokowski propagowal idee Mlodej Polski czyli ,,sztuka dla sztuki,,? Czyzby bal sie ,ze tlum zadnych sensacji turystow zdepcze mu stanowiska archelogoiczne? Nie smiem nawet podejrzewac,ze chodzi o kase, Projekt sam w sobie komercyjny propagujacy regiom i ostatecznie dokonania prof.Kokowskiego powinien sluzyc wszystkim ludziom .Takie muzeum na swiezym powietrzu przyblizajacy chetnym kulture Gotow powinien spelnic ambicje takiego naukowca chyba,ze ..... Ponadto Panie Kokowski chyba jest Pan cos winien temu spoleczenstwy .Ostatecznie od mgr do profesora na jednej odkrywce przy zyczliwej pomocy wladz pow.hrubieszowskiego to nie w kij dmuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana profesora zapewniam, że po kwietniowym artykule w "Wiedza i Życie" NIGDY W ŻYCIU nie oddam żadnego znaleziska do żadnego muzeum.. Może mnie cmoknąć w napletek, i tak będę chodził z wykrywaczem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu czaszka? A czemu nie flaszka ? Bua ha ha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne jest to co mówi profesor w Wiedza i Życie o poszukiwaczach że znaleziska oddają za wino.Przez takie podejście i wywody Pana profesora nigdy eksponaty nie będą trafiać do muzeum .Może kiedyś ten kraj będzie w końcu normalny np z takim podejściem jak w UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie profesorze nie sądze żeby ktoś kto chodzi z wykrywaczem za 2000-3000 albo i więcej popijał wino za 5zł.napewno takimi wypowiedziami zachęca pan do oddawania do muzeum naszych znalezisk. ja mogę co najwyżej moją teściową wam oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co zrobił karierę na znaleziskach przekazanych mu przez poszukiwaczy a teraz na nich pluje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nARAZIŁ SIĘ PAN POSZUKIWACZOM I DLACZEGO PAN KŁAMIE W SPRAWIE POSZUKIWACZY???NAPRAWDĘ BYŁO INACZEJ I WSZYSCY TO WIEDZĄ JEST PAN SKOŃCZONY W OCZACH POSZUKIWACZY I KONIEC NIE ZOBACZY PAN NAWET STAREGO GWOŹDZIA DO PODKOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kokowski słyszałem, że ma Pan imponującą kolekcję artefaktów z wykopalisk ....widział ja jeden z pańskich adiunktów, opowiadał pytanie dlaczego nikt nie wie o tych wspaniałościach i nie sa one zewidencjowane? Jak to jest naprawdę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...