Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalna fotografia ślubna

Utworzony przez Monika 07 photo, 18 marca 2015 o 14:07
Dzień dobry!Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i niepowtarzalnych dni w życiu. Fotografie wykonane podczas zaślubin i wesela ukazują prawdziwe emocje i stanowią pamiątkę na lata. Ważne jest żeby uchwycić każdy ważny moment, dlatego należy powierzyć to zadanie profesjonaliście- takiemu jak ja. Jestem dyplomowanym fotografem, ukończyłam także kurs, dzięki któremu zostałam upoważniona do fotografowania podczas ceremonii kościelnych. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów oraz pracuję na wysokiej klasy sprzęcie co daje 100% satysfakcję ze współpracy. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dopasowuję ofertę do oczekiwań klientów oraz możliwości finansowych. Oferuję fotoreportaż ślubny od przygotowań do oczepin. W podstawowym pakiecie jest 400 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć oddanych na płycie DVD lub pendrive (według uznania) w ozdobnym opakowaniu. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania fotoalbumu/fotoksiążki/albumu tradycyjnego/prezentacji multimedialnej/ odbitek w ozdobnym pudełeczku w dowolnej ilości.Dla wszystkich kontaktujących się przez to forum dorzucam darmowo usługę wywołania zdjęcia dla gości- każda osoba lub para, która zechce sfotografować się z parą młodą podczas trwania wesela dostanie zdjęcie w wersji papierowej na miejscu- nieodpłatnie. Zapraszam na stronę internetową 07photo.pl Pracuję na terenie województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Lubelskiego. Kontakt: tel. 792 902 007 e mail: 07photo@wp.pl   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie ma żadnych wypowiedzi to ja wam kogoś polecę :) jestem grubasem więc przeważnie wychodze na zdjęciach... GRUBO !! i brzydko ;) ale zdjęcia ślubne mam bardzo ładne :D dlatego wszystkim paskudom (nie tylko oczywiście - ładni będą mieli pewnie jeszcze fajniejsze) polecam photo-flash fotografia ślubna zamość świetny kontakt, ładne zdjęcia, cena rozsądna - LUBIE TO !
0
profesjonalna fotografia tylko u mnie! ;-)
0
A ja mam pytanie o fotografię w Warszawie - tam będę mieć ślub i zastanawiam się nad "pstrykaczem". Możecie mi kogoś polecić? Słyszałam dobre opinie o agatapietrzyk.com.
0
www.rjbstudio.pl polecam ja korzystałam z usług tego Pana
0
http://www.rjbstudio.pl  profesjonalny fotograf ślubny. 
0
pewnie każdy poleci swojego fotografa ślubnego  :)  to i ja powiem, że mój był najlepszy, wybrany z polecenia. Wahałam się między rjb a 2f i jednak wybrałam 2f fotografie. Bardzo klimatyczne zdjęcia, koleżanki są zachwycone jak pokazuję im album. 
0
W temacie 2F z Lublina można powiedzieć krótko-pełen profesjonalizm. A kto nie wierzy, to niech obejrzy zdjęcia w galerii na ich stronce. 
0
Zdecydowanie profesjonalne zdjęcia ze ślubu są koniecznością, jednak polecam też zadbać o to, żeby zrobić z nich fajną pamiątkę, którą będziemy mieli na lata, czy to, abyśmy sami mogli, oglądać, czy, żeby pokazywać bliskim lub później nawet własnym dzieciom. Fajnie sprawdzają się tego typu fotoalbumy http://www.happyalbums.pl/fotoalbum#slubne , można zrobić nawet oddzielny ze zdjęć ze ślubu, oddzielny z sesji już po ślubie, albo nawet stworzyć taki typowo jako prezent dla rodziców.
0
według mnie i moich doświadczeń (zarówno mój ślub jak i ślub mojej przyjaciółki) najleepsze ujęcia uchwycił fotograf z ******m-fotografia.pl/. profesjonalne i indywidualne podejście zepewniło nam wspaniałe wspomnienia udokumentowane na zdjęciach :)
0
a czy ktoś miał jeszcze jakieś doświadczenia ze studiem z lublina   w ww.m-fotografia.pl? planuje wesele i szukam odpowiedniego fotografa, który zrobi jeszcze nam sesję w plenerze po. musi mieć jakieś własne, ciekawe pomysły na tą sesję. czy to studio fotograficzne ma takich fotografów?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Ostatnio edytowany 4 lipca 2016 o 22:15
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: