Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalna fotografia ślubna

Utworzony przez Monika 07 photo, 18 marca 2015 r. o 14:07
Dzień dobry!Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i niepowtarzalnych dni w życiu. Fotografie wykonane podczas zaślubin i wesela ukazują prawdziwe emocje i stanowią pamiątkę na lata. Ważne jest żeby uchwycić każdy ważny moment, dlatego należy powierzyć to zadanie profesjonaliście- takiemu jak ja. Jestem dyplomowanym fotografem, ukończyłam także kurs, dzięki któremu zostałam upoważniona do fotografowania podczas ceremonii kościelnych. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów oraz pracuję na wysokiej klasy sprzęcie co daje 100% satysfakcję ze współpracy. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dopasowuję ofertę do oczekiwań klientów oraz możliwości finansowych. Oferuję fotoreportaż ślubny od przygotowań do oczepin. W podstawowym pakiecie jest 400 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć oddanych na płycie DVD lub pendrive (według uznania) w ozdobnym opakowaniu. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania fotoalbumu/fotoksiążki/albumu tradycyjnego/prezentacji multimedialnej/ odbitek w ozdobnym pudełeczku w dowolnej ilości.Dla wszystkich kontaktujących się przez to forum dorzucam darmowo usługę wywołania zdjęcia dla gości- każda osoba lub para, która zechce sfotografować się z parą młodą podczas trwania wesela dostanie zdjęcie w wersji papierowej na miejscu- nieodpłatnie. Zapraszam na stronę internetową 07photo.pl Pracuję na terenie województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Lubelskiego. Kontakt: tel. 792 902 007 e mail: 07photo@wp.pl   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma żadnych wypowiedzi to ja wam kogoś polecę :) jestem grubasem więc przeważnie wychodze na zdjęciach... GRUBO !! i brzydko ;) ale zdjęcia ślubne mam bardzo ładne :D dlatego wszystkim paskudom (nie tylko oczywiście - ładni będą mieli pewnie jeszcze fajniejsze) polecam photo-flash fotografia ślubna zamość świetny kontakt, ładne zdjęcia, cena rozsądna - LUBIE TO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesjonalna fotografia tylko u mnie! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie o fotografię w Warszawie - tam będę mieć ślub i zastanawiam się nad "pstrykaczem". Możecie mi kogoś polecić? Słyszałam dobre opinie o agatapietrzyk.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.rjbstudio.pl polecam ja korzystałam z usług tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rjbstudio.pl  profesjonalny fotograf ślubny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie każdy poleci swojego fotografa ślubnego  :)  to i ja powiem, że mój był najlepszy, wybrany z polecenia. Wahałam się między rjb a 2f i jednak wybrałam 2f fotografie. Bardzo klimatyczne zdjęcia, koleżanki są zachwycone jak pokazuję im album. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W temacie 2F z Lublina można powiedzieć krótko-pełen profesjonalizm. A kto nie wierzy, to niech obejrzy zdjęcia w galerii na ich stronce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie profesjonalne zdjęcia ze ślubu są koniecznością, jednak polecam też zadbać o to, żeby zrobić z nich fajną pamiątkę, którą będziemy mieli na lata, czy to, abyśmy sami mogli, oglądać, czy, żeby pokazywać bliskim lub później nawet własnym dzieciom. Fajnie sprawdzają się tego typu fotoalbumy http://www.happyalbums.pl/fotoalbum#slubne , można zrobić nawet oddzielny ze zdjęć ze ślubu, oddzielny z sesji już po ślubie, albo nawet stworzyć taki typowo jako prezent dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie i moich doświadczeń (zarówno mój ślub jak i ślub mojej przyjaciółki) najleepsze ujęcia uchwycił fotograf z ******m-fotografia.pl/. profesjonalne i indywidualne podejście zepewniło nam wspaniałe wspomnienia udokumentowane na zdjęciach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś miał jeszcze jakieś doświadczenia ze studiem z lublina   w ww.m-fotografia.pl? planuje wesele i szukam odpowiedniego fotografa, który zrobi jeszcze nam sesję w plenerze po. musi mieć jakieś własne, ciekawe pomysły na tą sesję. czy to studio fotograficzne ma takich fotografów?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Ostatnio edytowany 4 lipca 2016 r. o 22:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj coś temat profesjonalnych fotografów ucichł może warto  wskrzeciś temat. ***filmifoto.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, ja polecam fotografa, który zajmuje się robieniem zdjęć ślubnych ze śląska: ***szymonprzybylkafoto.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wp.pl WP.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto sprawdzić czy Bielak Studio ma wolne terminy, są godni polecnia. wystraczy wypełnić formularz na bielakstudio.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy fotograf ślubny, to Marek Wolan, laureat nagrody najlepszego fotografa ślubnego. technikibezpieczenstwa . pl / polecany - fotograf - slubny         -usuńcie spacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym , że ślubne fotografie to piękna pamiątka na całe życie dla pary. :) Ważne jest, aby była profesjonalnie stworzona. W Printu mamy szeroki wybór szablonów ślubnych dla fotoksiążek i fotoalbumów, od tych minimalistycznych aż po wyszukane szablony premium.     ***s://printu.pl/fotoksiazka/slubna/ .    Fotoksiażki wykonane są bardzo starannie, a jakość jest na najwyższym poziomie. Oferujemy także atrakcyjne zniżki dla fotografów, którzy podejmują z nami współpracę w programie parnterskim. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ zajmuje sie fotografią ślubną zawodowo pragnę zwrócić uwage no to jak dla przecietnego człowieka wybór fotografa slubnego jest trudny wrecz karkołomny.Narzeczeni nie wiedzą na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa slubnego, zazwyczaj kierują sie zasadą  ; ABY TANIO. Pozwoliłem sobie napisac kiedyś  PORADNIK ŚLUBNY czyli jak wybrać fotografa ślubnego, znajduje się on na stronie ***filmifoto.pl  w rozdziale Blog  Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście. Dzień ślubu to dzień wyjątkowy. Wraz z moim mężem wspaniale przeżyliśmy ślub i nasz tydzień miodowy. Wynajęliśmy fotografa, który zrobił piękne zdjęcia. Po tym wszystkim kupiłam na ***s://***albumyfoto.pl/ specjalny album, w którym zamieściłam nasze wspólne zdjęcia. Mam teraz pamiątkę do końca życia. Warto pielęgnować takie chwile. Nie rozumiem zbytnio osób, które otrzymują od fotografa zdjęcia tylko w postaci cyfrowej. Ja osobiście lubię usiąść ze znajomymi i powspominać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...