Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetarg na limuzynę dla urzędników

Utworzony przez jelcz392, 2 września 2008 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Mój polonez ma 300 tysięcy na liczniku i całkiem dobrze się trzyma, a taką skodą 400 tysięcy mozna wykręcić z palcem w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje się polonez ma ok 4,6m mp3 jest w każdym odbiorniku mogę dorzucić jeszcze nawigację garmin, instalację gazową, cb radio alufelgi klimę co prawda ręczną, ale działa jak należy aha jeszcze centralny zame, immobilaizer, elektryczne szyby, 4 zagłówki i komplet gum zimowych. jakieś 4 tys i urzędnicy będą jeździ jak się patrzy. a tak poważnie to jakaś epidemia na te samochody ze znakiem strzały czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ladny samochód i taki powinien być no być może C6 zejdzie z ceny :-) Jestem za wydatkowaniem środków na samochód w naszym mieście!!! Co do kwoty skoro jest 100 tyś PLN to zadaniem urzędników chyba powinno być przygotowanie specyfikacji na najwyższym poziomi tak aby kupić coś dobrego jak najtaniej wg mnie ten SIWZ powinien być dużo bardziej szczegółowy ja bym dołożył jeszcze jakiś GPS i biksenony a nie ksenony i te obręcze 16 cali w aucie o takich gabarytach min 18 cali jak by była taka specyfikacja niech firmy walczą o zamówienie. Od i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS - nic do Was nie mam ale jedna uwaga na samym populizmie daleko i długo się nie pojedzie za 100 tys chcecie rozwiązywać problemy miasta? jest to po prostu żałosne pchać kasę w biblioteki i inne przecież to worek bez dna - śmiechu warty bardzo bym prosił o podanie chociaż jednego sukcesu, który Państwo odnieśliście. Bardzo żałuję że są tak niskie emerytury i renty ale obudźcie się takim gadaniem gadaniem niczego się nie zmieni. Do kolegów z PO panowie do roboty do roboty chyba na więcej was stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Radni PiS - nic do Was nie mam ale jedna uwaga na samym populizmie daleko i długo się nie pojedzie za 100 tys chcecie rozwiązywać problemy miasta? jest to po prostu żałosne pchać kasę w biblioteki i inne przecież to worek bez dna - śmiechu warty bardzo bym prosił o podanie chociaż jednego sukcesu, który Państwo odnieśliście. Bardzo żałuję że są tak niskie emerytury i renty ale obudźcie się takim gadaniem gadaniem niczego się nie zmieni. Do kolegów z PO panowie do roboty do roboty chyba na więcej was stać.
A co masz Pan do bibliotek? Byłeś chociaż jeden raz w zamojskiej bibliotece? Pewnie, że to worek bez dna, ponieważ książki stale trzeba kupować, a w większości zamościan nie stać na kupowanie książkowych nowości. Pan jesteś nieuk! Nakłady na kulturę i tak są niskie, skieruj więc Pan swoje żale w innym kierunku! Poza tym co ma piernik do wiatraka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymogi przetargowe spełnia tylko jedno auto, jednej firmu... hmm.. To naprawdę ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...