Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewale: W wypadku zginął kierowca opla

Utworzony przez sewa, 25 marca 2015 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Calibra i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie, jedzie calibra wygląda jak z kibla. Myślałem, że takie furmanki to już w muzeum stoją...hmm. Diagnosta, który podbił przegląd straci uprawnienia. To pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niekwestionowany mistrz , specjalista od wyprzedzania,na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz w prosektorium,już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!  drzewo nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny.Zbigni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pomyślcie co czuje rodzina a nie wypisujecie takie brednie :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za posrance pisza tu sa troszeczke szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie macie serca.To był mój kolega , zginą koło mojego domu , był doświadczonym kierowcą.Matka miała dwóch synów i obaj zginęli w wypadkach samochodowych.Zastanówcie się co piszecie nie znając realiów całej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu zginal? spieszyl sie? chcial pokazac ze ma lepszą furę? od tego sa mocniejsze samochody z mocniejszymi silnikami i lepsze przyspieszenia ale to kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko co jest napisane w artykule się zgadza.Na drzewie to się dopiero zatrzymał , prawdopodobnie krawężnik  , głęboki rów (bo w Polsce wymyślili aby nawet w zwykłej wiosce wykopać głębokie rowy) i potem drzewo.Ale to za wcześnie aby spekulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to wogole za artykul?? jedyne co w nim sie zgadza to marka auta !! a ludzie komentujacy ... jestescie beznadziejni nie znaliscie chlopaka a japy otwieracie !! Pokoj Twojej Duszy Przyjacielu !! :( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawa co czulibyscie gdyby pisali takie brednie o kims bliskiemu waszemu sercu. noe mozna osadzac bez zadnuch podstaw poniewaz ten artykul to stek bzdur!! Wyrazy wspolczucia dla rodziny :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyprzedzał kolumnę samochodów" no i wszystko w tym temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój,  juz go z nami nie bedzie,i wszystko w tym temacie.Lepiej pomódlcie sie za jego dusze,glupie spekulacje zycia nie  wrócą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.J.D [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie jak mial na imie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był niezwykłym człowiekiem... Kulturalny, inteligentny, bardzo pracowity i mający do wszystkich szacunek... Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie. Odpoczywaj w spokoju [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka to tragedia dla rodziny i nie tylko! Nikomu nie życzymy czegoś takiego. S w P Irek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie, jedzie calibra wygląda jak z kibla. Myślałem, że takie furmanki to już w muzeum stoją...hmm. Diagnosta, który podbił przegląd straci uprawnienia. To pewne.
uprawnień to ty baranie nie masz we łbie...jan jestes i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...