Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybyło w Zamościu: Restauracja wegetariańska \"Owca cała\"

Utworzony przez Turtles, 27 września 2010 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turtles napisał:
Powodzenia!
Nu, owca, pagadi! Już niedługo w bardzo bliskiej odległości od ciebie, na moich klientów będzie czekać bufet z bigosem, pierogami z kapuchą i mięchem, naleśniki z grzybami,placki tzw. tarciuchy i inne specjały. Do tego prawdziwe piwsko i winko z zaczopowanej beczki! A klezmerzy umilą moim klientom czas, będzie też można potańczyć.Już niedługo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Edmund_Monsiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie tutaj: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050311/MAGAZYN/50311004
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Magda Gessler też tam będzie i zrobi Kuchenną Rewolucję? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie w Zamościu powstało coś, co można nazwać przeciwwagą do mcdonaldowego syfu ;D popieram i się wybieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofensywa: http://www.youtube.com/watch?v=g8E8E-WjqX8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają pyszne falafelki, zupę z wędzonym tofu i herbatę jaśminową. Smakowało nawet mojemu mięsożernemu mężowi.Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herbata jaśminowa jest rzeczywiście dobra. Pozdrawiam miłą obsługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy czy coś takiego się przyjmie. To ciekawy eksperyment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechu gratulacje!! Wreszcie cos z prawdziwego zdarzenia dla wegetarian. Trzymam kciuki za ciebie i za owce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk Syty napisał:
Nu, owca, pagadi! Już niedługo w bardzo bliskiej odległości od ciebie, na moich klientów będzie czekać bufet z bigosem, pierogami z kapuchą i mięchem, naleśniki z grzybami,placki tzw. tarciuchy i inne specjały. Do tego prawdziwe piwsko i winko z zaczopowanej beczki! A klezmerzy umilą moim klientom czas, będzie też można potańczyć.Już niedługo!
W bardzo bliskiej odległości to gdzie na Karolówce czy w Kalinowicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałam w sobotę na koncercie, jadłam też tzw. zestaw wegetriański. Wrażenia jak najlepsze. Gratuluję i będę wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trochę z innej beczki. Chciałem zwrócić uwagę, że kiepsko się wpisuje odpowiedzi nan tym forum. Te literki i esy floresy są często nieczytelne. A przy okazji pozdrowienia dla pana Wojtka, znajomego z Piątej Strony Świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wegetarianinem, ale popieram ideę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja "OWCA CAŁA",jest super,a te dania INNE są po prostu wyśmienite i bardzo smaczne.!!! Zapraszamy więc do Zamościa-Miasta idealnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszne jedzonko-miła obsługa BRAWO WOJTUŚ ---- ŚPIEWAJMY R U B M Y S W O J E itd Nie ma takiej restauracji w całym województwie. POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja siciliano w zamosciu, jedzenie moze i dobre ale za kazdym razem inna waga tego samego dania...i ta kierowniczka krzyczaca z sali na kelnerow. cos z nia chyba nie halo skoro nawet mnie to porazilo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już tej restauracji. Wojtek nie dał rady urzędnikom. Wielka szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...