Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powodzenia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Turtles napisał:
Powodzenia!
Nu, owca, pagadi! Już niedługo w bardzo bliskiej odległości od ciebie, na moich klientów będzie czekać bufet z bigosem, pierogami z kapuchą i mięchem, naleśniki z grzybami,placki tzw. tarciuchy i inne specjały. Do tego prawdziwe piwsko i winko z zaczopowanej beczki! A klezmerzy umilą moim klientom czas, będzie też można potańczyć.Już niedługo!
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Edmund_Monsiel
0
Zobaczcie tutaj: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050311/MAGAZYN/50311004
0
A Magda Gessler też tam będzie i zrobi Kuchenną Rewolucję? :-)
0
nareszcie w Zamościu powstało coś, co można nazwać przeciwwagą do mcdonaldowego syfu ;D popieram i się wybieram
0
Ofensywa: http://www.youtube.com/watch?v=g8E8E-WjqX8
0
Mają pyszne falafelki, zupę z wędzonym tofu i herbatę jaśminową. Smakowało nawet mojemu mięsożernemu mężowi.Szczerze polecam.
0
Herbata jaśminowa jest rzeczywiście dobra. Pozdrawiam miłą obsługę.
0
Zobaczymy czy coś takiego się przyjmie. To ciekawy eksperyment.
0
Wojciechu gratulacje!! Wreszcie cos z prawdziwego zdarzenia dla wegetarian. Trzymam kciuki za ciebie i za owce!
0
Wilk Syty napisał:
Nu, owca, pagadi! Już niedługo w bardzo bliskiej odległości od ciebie, na moich klientów będzie czekać bufet z bigosem, pierogami z kapuchą i mięchem, naleśniki z grzybami,placki tzw. tarciuchy i inne specjały. Do tego prawdziwe piwsko i winko z zaczopowanej beczki! A klezmerzy umilą moim klientom czas, będzie też można potańczyć.Już niedługo!
W bardzo bliskiej odległości to gdzie na Karolówce czy w Kalinowicach?
0
Bałam w sobotę na koncercie, jadłam też tzw. zestaw wegetriański. Wrażenia jak najlepsze. Gratuluję i będę wracać.
0
Ja trochę z innej beczki. Chciałem zwrócić uwagę, że kiepsko się wpisuje odpowiedzi nan tym forum. Te literki i esy floresy są często nieczytelne. A przy okazji pozdrowienia dla pana Wojtka, znajomego z Piątej Strony Świata.
0
Nie jestem wegetarianinem, ale popieram ideę.
0
Restauracja "OWCA CAŁA",jest super,a te dania INNE są po prostu wyśmienite i bardzo smaczne.!!! Zapraszamy więc do Zamościa-Miasta idealnego.
0
Pyszne jedzonko-miła obsługa BRAWO WOJTUŚ ---- ŚPIEWAJMY R U B M Y S W O J E itd Nie ma takiej restauracji w całym województwie. POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Restauracja siciliano w zamosciu, jedzenie moze i dobre ale za kazdym razem inna waga tego samego dania...i ta kierowniczka krzyczaca z sali na kelnerow. cos z nia chyba nie halo skoro nawet mnie to porazilo!
0
Nie ma już tej restauracji. Wojtek nie dał rady urzędnikom. Wielka szkoda
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: