Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywrócą godność cmentarzom żydowskim

Utworzony 13 października 2015 r. o 21:01 Powrót do artykułu
Ja rozumiem. Szacunek dla wszystkich. Ale dlaczego nie dbamy o wlasne cmentarze ? Dlaczego nie dbamy o cmentarze zolnierzy radzieckich, niemieckich, tylko najczesciej o nich zapominamy albo je dewastujemy. Czy zyd byl lepszym czlowiekiem od innych ? Wszyscy podobno jestesmy rowni przed bogiem ale chyba nie na ziemi. Zydzi nie pozwalaja na Majdanku na postawienie spalarni zwlok. Zydzi zabieraja nam kamienice , ziemie. A mowia o Nas polakach, ze wojna byla przez Nas !!! Kiedy w koncu narod polski przestanie byc pastuchem zydow ?!. Zydzi ktorzy jak o sobie mowia sa najbardziej znienawidzonym i najbardziej cierpiacym narodem na ziemi sami morduja i kradna ziemie w Palestynie i ma swiecie. A my im odnawiamy cmentarze i wlazimy im w dupe. Niech sobie zabiora Majdanek, Oswiecim i swoje groby do Izraela moze to ich na chwile zadowoli. Przykro mi to pisac Panie Jezu ale ja bym sie wstydzil jakbym mial takich ziomkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywrócenie temu miejscu godności, szacunku to nasz katolicki obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...