Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytanie

Utworzony przez duzygnom27, 5 kwietnia 2013 r. o 11:22
Nigdzie nie znalazłam bardziej trafnych horoskopów, niż na www.magiaduszy.pl. 100 procent ich wróżb się sprawdza! Sprawdźcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz większych zmartwień? To ja znajdę. Jaki deb*** umieścił zamojskie dworce PKS i PKP w takiej odległości od siebie???? Co za kretyn planował układ przestrzenny??? Ludzie, zmieńcie to. W Kielcach mam oba dworce obok siebie. Planowałem wyprawę do Zamościa ale chyba się wstrzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Nie masz większych zmartwień? To ja znajdę. Jaki deb*** umieścił zamojskie dworce PKS i PKP w takiej odległości od siebie???? Co za kretyn planował układ przestrzenny??? Ludzie, zmieńcie to. W Kielcach mam oba dworce obok siebie. Planowałem wyprawę do Zamościa ale chyba się wstrzymam. [/quote] [quote name='SkinheadBlackMetal' timestamp='1365162914' post='755052'] Nie masz większych zmartwień? To ja znajdę. Jaki deb*** umieścił zamojskie dworce PKS i PKP w takiej odległości od siebie???? Co za kretyn planował układ przestrzenny??? Ludzie, zmieńcie to. W Kielcach mam oba dworce obok siebie. Planowałem wyprawę do Zamościa ale chyba się wstrzymam.
Niestety, ale woj.lubelskie tak ma -prawie we wszystkich jego miastach dworce kolejowe są daleko od autobusowych: Lublin,Zamość,Szczebrzeszyn,Kraśnik,Krasnystaw,Biłgoraj,Chełm i jeszcze kilka innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...