Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS: Stagnacja i marazm? Winien prezydent!

Utworzony przez pyt, 11 maja 2009 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Niech radni PIS powiedzą ile środków dla miasta załatwił poseł Zawiślak. Wybraliśmy posła aby załatwial pieniądze dla Zamościa i regionu a jak narazie to chce budować Centrum z pieniędzy samorządu. Panowie z Pisu wyborcy ocenią za pracę a nia za zadymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleksy Pisuarowców. Mają w swoich rękach komisję budżetową. I narzekają na innych. Nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleksy Pisuarowców. Mają w swoich rękach komisję budżetową. I narzekają na innych. Nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z moich znajomych z Warszawy zapytał oglądając remonty Starego Miasta przed kim my się chcemy bronić? Bo wznsimy mury? Ładne one, ale jaka z nich realna korzyść dla obywateli? Wiadomo, lepsze to niż nic, ale starymi cegłami biedy tego miasta nie zasłonimy. Te rozdmuchane remonty chyba są jednak ponad możliwości Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy coś dostrzegą radni PO. Głosowałem na nich, ale widzę, że im się jakoś wszystko podoba. To niepokojące. Nie widziałem, żeby protestowali np. w sprawie Włocha (a powinni, skoro mnie reprezentują), czy wyjątkowo kontrowersyjnej budowie "Ruchu" na Rynku Solnym. To przecież też zostało wprowadzone przez radę kuchennymi drzwiami (tak jak sprawa "Generałówki") czy rozdawnictwa staromiejskich kamienic (podobno Pierogarnia ma już przyklepaną kamienicę przy Kościuszki). Panowie i panie, obudźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEUDACZNICY? To znowu pan, panie prezydencie? Mógłby pan wreszcie zmienić stylistykę tych obelg. Jest wiele innych słów, które obrazują to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dają wam głosu? I słusznie, powinni was jeszcze wywieźć na Syberię oszołomy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Zamoyskiego trzeba już wymienić. Ten jego urząd robi się coraz bardziej butny. Warto np. przypomnieć sprawę zamojskiej siódemki i poniewieranych przez dyrektora Chrzanowskiego rodziców (zdaje się, że od tamtego czasu pani Stopczyńska także straciła jakąkolwiek popularność w mieście, a jej notowania poszybowały w dół) , czy tych kilku milionów, które trzeba będzie ministerstwu oddać (bo się jakoś liczba niepełnosprawnych na papierze dziwnie rozmnożyła). No i jest jeszcze sprawa ZGL. To też magistrat. Pan prezydent nie zrobił nic, żeby tę spółkę ucywilizować. Takie zaniechanie jest karygodne. Ja będę głosować na pana Kossowskiego, albo Nizioła. Mam nadzieję, że będą wreszcie w wyborach startować. Zamość potrzebuje gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy prezydentem zostanie Kossowski, może powołać na zastępcę Zamoyskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...